Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Gdzie na narty

  1. #41

    Domyślnie

    Ja bym się nie poświęcił ;p
    Prędkość i dźwięk lodu/ śniegu spod nart jest dla mnie jak narkotyk
    Poza tym na nartach cenię sobie swobodę i nie ma miejsca na lustro z obiektywami.

    A propos parowania gogli. Moje Kimeriki jeszcze nigdy nie zaparowały, a mam je jakieś 3 lata. Trochę gąbki się wytarły ale jeszcze z jeden sezon przehulają.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 05-02-2019 o 23:53 Powód: pis.

  2. #42

    Domyślnie

    Wybieram się pierwszy raz do Szczyrku. Jestem dość początkujacy, możecie polecić? Jak tam jest?

  3. #43

    Domyślnie

    w Szczyrku jeżeli jesteś początkujący to najlepiej wybrać się na gondole, tam się zdejmuje narty i wychodzi z gondoli u góry w butach. Potem trasa jest umiarkowana i szeroka, wieczorem oświetlona.... Dla początkującego wyjście z kanapy może być stresujacym przeżyciem a na dole przy gondoli duży darmowy parking, a gdy jest zajęty to 50 metrów dalej jest drugi darmowy
    D7100 D750 , N70-300VR, N35 1.8, Di622 II, T150-600g1, n50/1.4, 2xYN685+622tx, N24/1.8, N18-35, N85/1.8 + klamoty lol ...mala galeria flickr

  4. #44

    Domyślnie

    Szczyrk jest naprawdę godny polecenia, jeden z najlepszych stoków w Polsce. Niestety straszne korki, żeby tam dojechać. Obok jest Bielsko i tam jest straszny smog, nie wiem czy nie będzie to docierać też na Szczyrk.

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •