Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 44

Wątek: Gdzie na narty

  1. #11

    Domyślnie

    no można pojeżdzić trochę inaczej
    Na szybko - Hintertux 3260mnpm.

  2. #12

    Domyślnie

    Ano, w moim tempie zanim dojadę na sam dół zapominam już co było na początku, więc nie mam takich wymagań odnośnie ilości tras, a 5min w kolejce do wyciągu to idealny odpoczynek. Liczę, że z czasem się to zmieni... chociaż... kurrr, nie chcę kolejnego hobby zatytułowanego studnia bez dna. ;) Mam nadzieję, że mi się odwidzi deska po najbliższym wypadzie. :p

    ad2122: Właśnie w Korbielowie w zeszłym roku zaczynałem. Do tego czasu byłem wrogiem zimy i jak robiło się biało zaszywałem się w swojej norze... znajomi mnie zgwałcili werbalnie i teraz tylko czekam na śnieg.
    wilk325: Proszę nie rób mi smaku. Właśnie w takiej nieskrępowanej przestrzeni bym chciał spróbować się pobawić... ale najpierw się nauczę bliżej domu. ;)

    Dzięki za info.
    Ostatnio edytowane przez everyman ; 20-12-2009 o 00:23

  3. #13

    Domyślnie

    W linku poniżej widać warunki panujące u naszych sąsiadów
    http://www.holidayinfo.cz/zima/isnih...0&loc=0&cat=45

    Z Czeskich stoków polecam: Spindlerowy, Pec, Ramzova, Janskjie Laznie, Rokitnice, Ricky
    Jeśli wybieram się na jedno lub dwu dniowe narty to zwykle omijam nasze stoki szerokim łukiem i wybieram Czechy. Są tam zdecydowanie lepiej przygotowane stoki i mniej ludzi

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  4. #14

    Domyślnie

    mniam mniam : 9 i 9a na Olperer - coś pięknego choć bardziej mi pasi 5-teczka z Ahorn do centra Mayrhofen. Ostatnio, pod koniec kwietnia, bujałem się na Kaltenbach'u - również supcio, polecam ech, mam nadzieję, że Lungau sprosta zadaniu
    Ps. właśnie potwierdziłem rezerwację
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ad2122 Zobacz posta
    ech, mam nadzieję, że Lungau sprosta zadaniu
    Sprosta, byłem tam i miejsce jest bardzo fajne
    Spróbuj jeszcze pojechać na jeden dzień do Obertauern, to bardzo blisko. W dolinie leży małe miasteczko a dookoła góry i stoki, najfajniejsze jest to że bez chodzenie można objechać na nartach całą dolinkę, wystarczy tylko zmieniać odpowiednio wyciągi
    http://www.bergfex.com/obertauern/panorama/

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  6. #16

    Domyślnie

    Dzięki jarek76 za utwierdzenie mnie co do słuszności wyboru tegorocznego ośrodka. Obertauern jest jest w planach odwiedzin Wybierając ośrodki zawsze kierujemy się ilością i różnorodnością tras - lubię mieć perspektywy hehehehe
    Niestety, ten sezon skończy się najprawdopodobniej jednym wypadem. No, ale zobaczymy ...
    D300 + N 18-55mm VR + N 35/1.8 G + S 18-200 DC OS HSM + H MC 44m-4 58/2 + N SB-700 + N Di466

  7. #17

    Domyślnie

    a ja na przekór jak zwykle polecam Kasprowy ....tyle że ja trochę inne narciarstwo preferuję więc dla mnie im mniej tras i gorzej przygotowane tym fajniej
    Ale tak czy inaczej nie lubię planować wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, a na taki Kasprowy to zazwyczaj dzień wcześniej się umawiamy a następnego dnia wyjeżdżam o 6 a z powrotem jestem ok 18 i to jest jednak super zaleta lokalnych górek
    a tu żeby nie było że u nas nie ma śniegu (to z wypadu w listopadzie, choć bardziej sobie chwaliłem warunki w październiku )
    http://www.tommysuperstar.com/taterki/goryczkowa.mov

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ad2122 Zobacz posta
    Dzięki jarek76 za utwierdzenie mnie co do słuszności wyboru tegorocznego ośrodka. Obertauern jest jest w planach odwiedzin Wybierając ośrodki zawsze kierujemy się ilością i różnorodnością tras - lubię mieć perspektywy hehehehe
    Niestety, ten sezon skończy się najprawdopodobniej jednym wypadem. No, ale zobaczymy ...
    Właściwie wszystkie trzy ośrodki na których można jeździć są bardzo fajne.
    Nam najlepiej jeździło się tutaj
    http://www.bergfex.com/grosseck-speiereck/

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wilk325 Zobacz posta
    no można pojeżdzić trochę inaczej
    Na szybko - Hintertux 3260mnpm.
    ...
    Znakomite ! Nikt by nie zgadł, że po środku jest przepeść...

    Pzdr.

    P.S.
    Moje dzieci jeżdżą tam w maju.
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  10. #20

    Domyślnie

    To smaka narobili tymi zdjęciami. Kurczę kasę trzeba odłożyć i wyruszyć za granicę.

    A dla początkujących polecam Małą Upe w czechach. Fajnie przygotowane stok i mało ludzi.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •