Możliwe, że powtarzam temat, ale nie wiem jak to znaleźć na forum. W instrukcji nie znalazłem![]()
Do czego służy mała wypustka nad przyciskiem podglądu głębi ostrości w d90. To coś w ogóle nie dotyka do mojego 18-70, a przeszkadza przy zakręcaniu starych stałek. Co to?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami