Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Co to jest?

  1. #1

    Domyślnie Co to jest?

    Możliwe, że powtarzam temat, ale nie wiem jak to znaleźć na forum. W instrukcji nie znalazłem
    Do czego służy mała wypustka nad przyciskiem podglądu głębi ostrości w d90. To coś w ogóle nie dotyka do mojego 18-70, a przeszkadza przy zakręcaniu starych stałek. Co to?
    Nikkormat FTn + D90 + n28 f3.5 + n50 f2 + n105 f2.5 + n18-70 3.5-4.5 + n35 1.8

  2. #2

    Domyślnie

    To dzyndzel informujacy aparat, ze w obiektywie z pierscieniem przyslony jest ona ustawiona tak jak cza(max domknieta). Inaczej bedzie blad przyslony, bo aparta jej nie zczyta.
    Ostatnio edytowane przez dzej ; 18-12-2009 o 15:22
    D90 + słoik po Kieleckim

  3. #3

    Domyślnie

    ok dzięki
    Nikkormat FTn + D90 + n28 f3.5 + n50 f2 + n105 f2.5 + n18-70 3.5-4.5 + n35 1.8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •