Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20
  1. #11

    Domyślnie

    jestem na tak takim wariacjom

  2. #12

    Domyślnie

    Hehe, dobre, dobre
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  3. #13

    Domyślnie

    Można....? Fajna odskocznia od tych obstukanych portretówek. rewelacyjne.
    D90 + N18-105VR + SDV - 10 | Canon 50D + C17-85 + Sherpa 250R
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #14

    Domyślnie

    Ależ mi się ciepło na serduchu zrobiło... Super!


    Masz coś więcej?

  5. #15

    Domyślnie

    1 super, ale darowałbym sobie tą winiętę

  6. #16

    Domyślnie

    Świetny klimat! Z naciskiem na jedynkę
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  7. #17

    Domyślnie

    Kurcze zaczynam czuc ze mi na lysinie irokez wyrasta........ech za moich czasow napoje byly inne....chmmmm
    "Czy lezy tu madonna, czy jest tu jazda konna.........SIEKIERA, Siekiera, siekiera........" Oi lezka sie kreci!
    jedynka swietna, dwojeczka typowa w klimatach (dobra).......ale na ostatnim to pan w okularach wszystko spapral......okulary na nie!

    Z pozdrowieniami swiatecznymi dla starych zalogantow
    Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 21-12-2009 o 12:12

  8. #18

    Domyślnie

    Świetne zdjęcia Aż człowiek zaczyna sobie przypominać dawne lata


    Cytat Zamieszczone przez wesol Zobacz posta
    a mnie się właśnie dwójeczka podoba - za piękne uchwycenie jakby kawałka historii (a raczej historyjki obrazkowej), może to przez sentyment ale jest w tym moc zawsze w paczce był taki don juan który wszystkie laski rwał, a one dokładnie w ten sam sposób zawsze reagowały, niby nic, ale tak tak tak
    koleś z wąsem to typowa głowa rodziny, a kolega ze spuszczoną głową to taki małomówny gość z wielką miłością do świata, lecz odczuwający jeszcze większy ból tego świata przez co zazwyczaj na bombie
    świetny opis

  9. #19

    Domyślnie

    Zdjęcia rewela.
    Sentyment pozostaje

  10. #20

    Domyślnie

    Cholera przez ten watek nie schodze z YouTuba.......dzisus....ale mi sentymentalny klimat zrobil....

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •