jestem na tak takim wariacjom![]()
Szukaj
Hehe, dobre, dobre![]()
I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
http://instagram.com/adrwoz
Można....? Fajna odskocznia od tych obstukanych portretówek. rewelacyjne.
D90 + N18-105VR + SDV - 10 | Canon 50D + C17-85 + Sherpa 250R
Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!
Ależ mi się ciepło na serduchu zrobiło...Super!
Masz coś więcej?
Świetny klimat! Z naciskiem na jedynkę![]()
Kurcze zaczynam czuc ze mi na lysinie irokez wyrasta........ech za moich czasow napoje byly inne....chmmmm
"Czy lezy tu madonna, czy jest tu jazda konna.........SIEKIERA, Siekiera, siekiera........" Oi lezka sie kreci!
jedynka swietna, dwojeczka typowa w klimatach (dobra).......ale na ostatnim to pan w okularach wszystko spapral......okulary na nie!
Z pozdrowieniami swiatecznymi dla starych zalogantow
Ostatnio edytowane przez Greg77 ; 21-12-2009 o 12:12
Nikon http://greg77.com/
Cholera przez ten watek nie schodze z YouTuba.......dzisus....ale mi sentymentalny klimat zrobil....
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami