A picassa podgląda NEFy?
Szukaj
A picassa podgląda NEFy?
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
cudo kochane! zbawcy moi, nie wiedziałem![]()
Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie
karta pamieci -> twardziel -> windows/Infran View (selekcja) -> ACR -> PS CS3 -> jpg
karta pamieci -> dysk -> wstepna selekcja w Bridge -> 2 tyg przerwy -> druga selekcja w Bridge -> rok przerwy ^^ -> LR, obrobka, finalna selekcja w trakcie -> eksport DNG + JPG w rozdzialce do ogladania na duzym monitorze
Body > kosz. Czytnik > HD > kosz. NX > PSE > kosz.
Efekt, Musiałem zanabyć next 1TB HD![]()
pozdrawiam Krzysiaczek
_________________
lasciate ogni speranza, voi ch'entrate
RAW -> Karta -> Nikon Transfer -> InfranView (selekcja) -> PS CS4 -> jpg
Nie wiem, nie rzucam kamieniem.
Co? Nikon d700 + N24-70mm 2.8 + SB 900 + MB-D10
Gdzie? Skarżysko-Kamienna
Skontaktuj się z nami