Close

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 67
  1. #11

    Domyślnie

    A picassa podgląda NEFy?
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nem Zobacz posta
    A picassa podgląda NEFy?
    tak

  3. #13

    Domyślnie

    cudo kochane! zbawcy moi, nie wiedziałem
    Niestety już nie fotografuję, gdyż każdy jest lepszy ode mnie, ale miło mi pozostać w sympatycznym gronie

  4. #14

    Domyślnie

    karta pamieci -> twardziel -> windows/Infran View (selekcja) -> ACR -> PS CS3 -> jpg

  5. #15

    Domyślnie

    karta pamieci -> dysk -> wstepna selekcja w Bridge -> 2 tyg przerwy -> druga selekcja w Bridge -> rok przerwy ^^ -> LR, obrobka, finalna selekcja w trakcie -> eksport DNG + JPG w rozdzialce do ogladania na duzym monitorze
    Marcin "emgieb" Brzozowski
    Jest: kupa klamotow
    Moje fotki: TrekLens

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Strus Zobacz posta
    karta pamieci -> twardziel -> windows/Infran View (selekcja) -> ACR -> PS CS3 -> jpg
    U mnie identycznie.

  7. #17

    Domyślnie

    Body > kosz. Czytnik > HD > kosz. NX > PSE > kosz.
    Efekt, Musiałem zanabyć next 1TB HD
    pozdrawiam Krzysiaczek
    _________________
    lasciate ogni speranza, voi ch'entrate

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymony Zobacz posta
    Body > kosz. Czytnik > HD > kosz. NX > PSE > kosz.
    Efekt, Musiałem zanabyć next 1TB HD
    ale wypalasz to jeszcze prócz tego na płytach ?
    NIKON + SZPARGAŁY + CHĘCI + CHĘCI + CHĘCI ...

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez onia Zobacz posta
    ale wypalasz to jeszcze prócz tego na płytach ?
    Taa, pewnie na Dual Layer BluRay
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  10. #20

    Domyślnie

    RAW -> Karta -> Nikon Transfer -> InfranView (selekcja) -> PS CS4 -> jpg
    Nie wiem, nie rzucam kamieniem.
    Co? Nikon d700 + N24-70mm 2.8 + SB 900 + MB-D10
    Gdzie? Skarżysko-Kamienna

Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •