Oczywiście że można ale po co się niepotrzebnie stresować. Fotografując w NEF-ach ma się ten psychiczny komfort i wszystkie parametry można sobie spokojnie ustawić na kompie, szczególnie balans bieli, korektę ekspozycji, przestrzeń barwną oraz wiele ,wiele innych![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami