sądzę, że nie.
Nissina będziesz musiał używać na body (czyli bez sensu) i w manualu.
Ktoś podawał (adolfik) link do manuala jak rozbebeszyć nissina, polutować itd by dało sie go używac jak normalną lampę, gdy jest zdjęcty z bodu.
Dobre porterty mozna zrobic na jednej lampie. Słońce jest tez tylko jedno.
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami