Cytat Zamieszczone przez coroner Zobacz posta
. Kwestia jedynie, czy w Quantuumie możesz ustawić fotocelę, by ignorowała przedbłysk (wydaje mi się, że tak) ..
sądzę, że nie.
Nissina będziesz musiał używać na body (czyli bez sensu) i w manualu.
Ktoś podawał (adolfik) link do manuala jak rozbebeszyć nissina, polutować itd by dało sie go używac jak normalną lampę, gdy jest zdjęcty z bodu.

Dobre porterty mozna zrobic na jednej lampie. Słońce jest tez tylko jedno.