Fodo a czemu przepłacać nawet 20-40 zł skoro można mieć to samo za mniejszą kasę, co tu ma do rzeczy za ile kupuje się aparat
Szukaj
Fodo a czemu przepłacać nawet 20-40 zł skoro można mieć to samo za mniejszą kasę, co tu ma do rzeczy za ile kupuje się aparat
pozdrawiam Piotr
Skontaktuj się z nami