Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Monika

  1. #11

    Domyślnie

    1,2,5 klasa. Świetne zdjęcia. Perfekcyjne wręcz. Poza tym podoba mi się cała stylizacja sesji.

  2. #12

    Domyślnie

    1 najlepsza jak dla mnie, ogólnie cały secik jest świetny
    -> puszka, kilka słoików i błyskotka......

  3. #13

    Domyślnie

    wszystkie zdecydowanie na TAK
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    cala seria swietna, naprawde swietne zdjecia!

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Idealny set!! Światło i kolory wymiatają !

  8. #18

    Domyślnie

    dobrze, ze się podoba dzięki za odwiedziny i pozostawione opinie
    ...

  9. #19
    Oszczędny w słowach Awatar M@rian
    Dołączył
    12 2009
    Miasto
    Chełm Śląski
    Posty
    229

    Domyślnie

    Fajnie przygotowana sesja. Ładna modelka, fajne miejsce, fotki na plus.
    Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600

  10. #20

    Domyślnie

    Fajna sesyjka. Najbardziej podchodzi mi prawa jedynka. Przypomina mi klimatem Marion z Jonesa
    Nikon, Apple, Wacom
    LukaszBerlinski.pl | Mój blog

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •