1,2,5 klasa. Świetne zdjęcia. Perfekcyjne wręcz. Poza tym podoba mi się cała stylizacja sesji.
Szukaj
1,2,5 klasa. Świetne zdjęcia. Perfekcyjne wręcz. Poza tym podoba mi się cała stylizacja sesji.
1 najlepsza jak dla mnie, ogólnie cały secik jest świetny
-> puszka, kilka słoików i błyskotka......
wszystkie zdecydowanie na TAK![]()
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
świetna seria, bardzo mi się podoba.
cala seria swietna, naprawde swietne zdjecia!
Bardzo fajne!
Idealny set!! Światło i kolory wymiatają !
dobrze, ze się podobadzięki za odwiedziny i pozostawione opinie
...
Fajnie przygotowana sesja. Ładna modelka, fajne miejsce, fotki na plus.
Nikon D90, N 50mm 1.8 D, N 55-300, T 28-75, T 70-200, SB600
Fajna sesyjka. Najbardziej podchodzi mi prawa jedynka. Przypomina mi klimatem Marion z Jonesa![]()
Skontaktuj się z nami