Witam,
Fuji ostatnio mocno reklamuje model F200EXR. Zastanawiam się jednak co takiego ma on w sobie? Generalnie jego poprzednik czyli F100EXR był mocno polecanym kompaktem, nawet na tym forum w kilku wątkach o kompaktach pojawił się jako polecany w swojej kategorii, a pojawiały się też opinie, że warto właśnie poczekać na F200EXR.
Czytałem opis i specyfikację tego aparatu, ale nic powalającego nie rzuciło mi się w oczy, czy ktoś może mi wyjaśnić czemu ten aparat jest taki wspaniały? Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś kompakta i dlatego pytam. I jeszcze jak on się ma do "profesjonalnych" kompaktów, takich jak Canon G10/G11?
Pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami