Szukaj
D90 | 18-70 3.5-4.5 | 35 1.8 | 85 1.8 | ...
na pierszym (moze tylko mnie) razi ramiączko od stanika. poza tym ładne cieple kolorki. na Zime jak znalazł![]()
Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty
2. 3 super tonacja i kadry
Tytuł masakra.
jedynka ciekawa
ładny secik, trójeczka bije wszystkie![]()
D80 ||| www.pajacyk.pl ||| N 18-105VR ||| N 70-300VR
oj jedyneczka i trójeczka czad.
Niezłe światełko.
Wydaje mi się, że "blado wyszło". gdyby ciemne szły z wyższego poziomu, a jasne były tam gdzie są, to moim zdaniem ta mgiełka by była bardziej interesująca.
Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/
Skontaktuj się z nami