Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Moje wypociny

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    na pierszym (moze tylko mnie) razi ramiączko od stanika. poza tym ładne cieple kolorki. na Zime jak znalazł
    Nikon D3s,D800, N14-24f2.8, N35f1.4, N50f1.4, N85f1.4, SB-700,900 i inne graty

  3. #3

  4. #4

  5. #5
    Zbanowany
    Dołączył
    06 2007
    Miasto
    Kraków
    Posty
    978

    Domyślnie

    jedynka ciekawa

  6. #6

    Domyślnie

    ładny secik, trójeczka bije wszystkie
    D80 ||| www.pajacyk.pl ||| N 18-105VR ||| N 70-300VR

  7. #7

    Domyślnie

    oj jedyneczka i trójeczka czad.
    Niezłe światełko.

  8. #8

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że "blado wyszło". gdyby ciemne szły z wyższego poziomu, a jasne były tam gdzie są, to moim zdaniem ta mgiełka by była bardziej interesująca.
    Sprzęt, nawet słaby, nie powinien być problemem. Problem to światło, drugi plan i wyczucie chwili.
    http://www.fotolook.pl/main.php/v/fjerzy/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •