Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: D80 na mokro

  1. #1

    Domyślnie D80 na mokro

    Witam, jestem kajakarzem i uwielbiam robić zdjęcia z kajaka. Niestety boję się o swój sprzęt, ryzko zamoczenia jest dosyć dużo szczególnie na trudnych rzekach, albo jak mam pod opieką dzieci, czy młodzież, które lubią się wywracać i trzeba jej szybko ratować :P Mam nikona D80 i kilka obiektywów. Oczywiście na spływ zabierałbym tylko body i jakiś standard. Ma ktoś pomysł jak ochronić niedrogo taki sprzęt. Jakieś futerały czy coś, najlepiej aby można było w tym czymś robić zdjęcia. Proszę o pomoc

  2. #2

    Domyślnie

    gdzieś na forum były zdjęcia robione pod wodą aparatem w takim plastikowym kondonie pewnie coś takiego to było http://fotosklep.fotosik.pl/product.php?id=6128&cat=257&cname=pokrowce_podwodn e&pname=dicapac_wp-dsrl1_futeral_wodoszczelny

  3. #3

    Domyślnie

    a moze coś takiego http://www.allegro.pl/item822091906_...80_d60_d3.html, tylko ze to może uchronic przed ewentualnym ochlapaniem a nie utopieniem sprzętu...
    Ewentualnie takihttp://www.allegro.pl/item849236973_..._690_lodz.html
    Ostatnio edytowane przez przemty ; 14-12-2009 o 10:56
    D200+MB-D200;N 35 1.8; N 18-105VR; Helios 44M/2; SB-700; Velbon DF-60

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc. Przekopałem internet i znalazłem w swoim mieście takie cudo: http://afe.pl/catalog/product_info.p...oducts_id=1136 zobaczę jak to wygląda na żywo i czy odważę się trzymać w tym sprzęt (myślę jak z wilgocią w środku). Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    to nałozysz 2 takie urzadzenia na aparat i bedziesz pewny ale po pierwszej wywrotce sie przekonasz...

  6. #6

    Domyślnie Mój kolega używa na kajak torby Camera Armor Seattle solo

    Mój kolega używa na kajak torby typu topload firmy Camera Armor seattle solo. Co prawda nie da się z jej poziomu robić zdjęć ale naprawdę daje radę. Konstrukcja wydaje się bardzo prosta, coś w stylu co się używa w wodoszczelnych torbach rowerowych tzn rolowanie. Kupił to za ok 200 zł. Sam sprawdzałem w deszczu i moje d80 z założonym 28-105 siedziało sobie całkowicie suche

  7. #7

    Domyślnie

    moj znajomy ma cos takiego http://www.bhphotovideo.com/c/produc...ousing_f_.html tylko to sporo kosztuje

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •