Witam, jestem kajakarzem i uwielbiam robić zdjęcia z kajaka. Niestety boję się o swój sprzęt, ryzko zamoczenia jest dosyć dużo szczególnie na trudnych rzekach, albo jak mam pod opieką dzieci, czy młodzież, które lubią się wywracać i trzeba jej szybko ratować :P Mam nikona D80 i kilka obiektywów. Oczywiście na spływ zabierałbym tylko body i jakiś standard. Ma ktoś pomysł jak ochronić niedrogo taki sprzęt. Jakieś futerały czy coś, najlepiej aby można było w tym czymś robić zdjęcia. Proszę o pomoc![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami