Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Grip Do D3000

  1. #1

    Domyślnie Grip Do D3000

    Pytanko śmieszne, i myślę ,że trochę banalne,
    jeżeli zły dział to z góry przepraszam..

    A więc czy istnieje ORYGINALNY grip do NIkusia D3000 ?
    Jeżeli tak to gdzie kupić.
    Jeżeli nie, to jaki warto kupić

    Proszę o odpowiedź..
    ~Jasiu ~

  2. #2

    Domyślnie

    zły dział. Pytanie będzie się cieszyć większym powodzeniem w "Rynku". Mógłby ktoś, kto cierpi dzisiaj na bezsenność, przenieść
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  3. #3

    Domyślnie

    wg mnie dział dobry.

    nie ma producent nie przewiduje gripa do tego modelu, nie wiem czy nie powinny pasować gripy te co do d60, ale nie jestem tego pewien

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Antonioo Zobacz posta
    wg mnie dział dobry.
    Wcześniej było w "fotografia tematy ogólne". To tak BTW. Sorry za offtopic.
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  5. #5

    Domyślnie

    Ale do D60 nie ma dedykowanego oryginalnego gripa, więc jak chyba nie ma oryginału..
    szkoda, dzięki za pomoc
    ~Jasiu ~

  6. #6

    Domyślnie

    mam podobny dylemat ale jest cos takiego i ponoć! pasuje?http://fotozakupy.pl/batterygrip/del...ki-i-lcd,8987s

  7. #7

    Domyślnie

    Gripy do D60, D40/40x pasują też do nikona D3000, ja polecam ownusera, którego mam i który spisuje się świetnie. Myślę że to najlepszy grip na rynku do tych aparatów. Oczywiście oryginalnego nie znajdziesz

    Można go kupić np.tutaj http://www.allegro.pl/item875936598_..._d40x_wkl.html

    Pozdrawiam.
    Nikon DX

  8. #8

    Domyślnie

    Czarny73 właśnie jestem po zakupie gripa ownuser jest ok wszystko ale mam wątpliwości co do dodatkowego boxa po włozeniu 6 akumulatorów typu AA aparat uruchamia sie ale jest komunikat że to nieodpowiedni aku do tego urządzenia po włożeniu 8 AA wogóle się nie uruchamia. Czy to wada czy coś przeoczyłęm w instrukcji obsługi????
    D700+50mm f1.8G+Di866

  9. #9

    Domyślnie

    A czy Ownuser BH-N60, czyli ten dedykowany do D40x/D40/D60 będzie pasował do D3000? Dostałem ofertę okazyjnego zakupu takiego właśnie sprzętu a czytając to i inne źródła doszedłem do wniosku że Ownuser nie rozładowuje baterii a reszta tak. Dlatego postanowiłem się wykosztować, tylko nie wiem czy będzie to pasowało.

    Jeszcze sprawa baterii. Gość dorzuca EN-EL9 a D3000 pracuje z EN-EL9a. Różnica napięcia 0.2V i mAh 80, ale to chyba nie ma większego znaczenia jakbym wymieniał baterię, ale czy mogę używać obu na raz czyli EN-EL9a i EN-EL9w tym gripie podpiętym do D3000? Na stronie Ownusera wyczytałem że BH-N60 obsługuje tylko EN-EL9.

    Jak myślicie?

    Ogólnie chciałem trochę rozbudować zestaw o lampę błyskową i większy obiektyw i chcę gripa do lepszego trzymania aparatu z osprzętem na nim.

    Michał

  10. #10

    Domyślnie

    Nie, nie ma znaczenia. Ownuser może z deka mało pasować do tego korpusu. Z tego co porównywałem w 2 konkurencyjnych sklepach, Newell lepiej leżał w ręku i pasował spasowaniem do korpusu
    Nikon FiX - Pomysł na...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •