Raczej z Waszymi fotkami w tym dziale nie powalczę, moje spojrzenie na temat
Dziękuję
Szukaj
Raczej z Waszymi fotkami w tym dziale nie powalczę, moje spojrzenie na temat
Dziękuję
dopiero po chwili ujrzałem trzeciego bliźniakami się podoba
Ladnie zlapane te blizniaki i jak zwykle te KOLORKI![]()
NIKON
Jestem bardzo na TAK, dla tego kadru, przede wszystkim za świetnie wychwycony moment!![]()
swietne zdjecie...swietne zgrane..gratuluje![]()
Grześ jak zwykle zajebiste Twoje czarno - białe zdjęcie.
Tak , tak , TAK !!!
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Bardzo wszystkim dziękuję za odwiedziny i komentarze.
Skontaktuj się z nami