Jak robię zdjęcia z lampą błyskową na czasach poniżej 1/125 , najbardziej widać to na 1/40 i 1/30.
To na dole zdjecia jest zaciemniony. Macie doświadczenie co to może być , problem z ustawieniem jakiś ostawień w menu czy może usterka , a jeśli usterka to jakie mogą być koszty naprawy i co to może być ?
acha bez lampy przy 1/30 paska nie ma. lampa wbudowana i zewnętrzna to samo.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami