No ja własnie nie wiem jaką mam wersję, w robocie mam teraz plecak.
Kieszeń mam ale tam to max można 13' lapka zmieścić i żadnych mocowań nie ma. A chce 15.6-16' więc 7ka, poza tym jak bedzie drugie body Dxxx/Dx i i ijeszcze jedno wieksze szkło to mi się juz nie
zmiesci.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami