witam!![]()
Mam pytanko odnośnie plecaków firmy Tamrac a konkretniej o modele z serii Expedition, myśle o zakupie "5" lub może "6" tylko problem w tym, że u mnie w mieście (Toruń) nie spotkałem się z tymi plecakami, mógłby ktoś kto ma taki plecaczek opisać go trochę? chodzi mi o jakość wykonania, czy jest warty swojej ceny, co się w nim tak naprawdę zmieści, czy tylko sprzęt (posiadam D90, nikorra 18-105,70-300, Tamrona 90 2,8 plus jeszcze statyw Benro A-650EX + BH-2 czy jest możliwość zaczepienia statywu na zewnątrz plecaka i jak to się sprawdza?) czy może wejdzie jeszcze jakaś kurtka bądź bluza?ma on miejsce na takie rzeczy?A może ktoś poleci jakiś inny plecak?innej firmy? Pozdrawiam![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami