Close

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 60
  1. #11

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne zdjęcia. Moja subiektywna ocena jest taka:
    1. Ujmuje delikatnością i świeżością. Świetne kolory! Trochę szkoda, że nie zastosowałeś dłuższego czasu naświetlania. Myślę, że wtedy deszcz dodałby tej fotografii dodatkową szczyptę "malarskości".
    2. Intrygujące i tajemnicze. Lubię takie niedopowiedzenia.
    3. Subtelne ale nie tak dobre jak poprzednie.
    4. Ma klimat. Jakby świat zatrzymał się tylko dla nich.
    5. Po prostu cudne! Przyglądałam mu się już 3 razy i będę do niego wracać. Ma moc poprawiania nastroju.
    6. Fajne, ale szkoda, że modelka patrzyła tak, jak dziewczyna z jej koszulki.
    7. Moim skromnym zdaniem ok ale bez rewelacji. Nos się gdzieś schował, a oczy nie patrzą mocno w obiektyw, by odsunąć uwagę od tego faktu. (Być może to kwestia ustawiń monitora)
    8. Kobieta ideał: w kuchni, z podwiniętą koszulką, to co trzeba jest na zdjeciu a głowa ucięta, żeby nie gadała za dużo... przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać Zdjęcie klimatyczne, bardzo dobrze dobrana kolorystyka a czerwień czajnika ożywia fotografię.

  2. #12

    Domyślnie

    Kojarzę Twoje zdjęcia, jeszcze nie wiem skąd, ale fotka: 5. sierpniowy high-key jest mi bardzo znana .
    D90

  3. #13

    Domyślnie

    Dla mnie 1 - rewelacja!

  4. #14

    Domyślnie

    Dla mnie 7 rewelacja...bardzo lubię takie zdjęcia
    D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nathaniel Zobacz posta
    Kojarzę Twoje zdjęcia, jeszcze nie wiem skąd, ale fotka: 5. sierpniowy high-key jest mi bardzo znana .
    pewnie fotoik.pl , digart.pl lub deviantart.com :P
    lovestorymakers.com

  6. #16

    Domyślnie

    Pierwsze 2 zdjęcia bardzo mi się podobają. Jest cudowny/magiczny klimat i piękna modelka.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  7. #17
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    małopolskie
    Posty
    225

    Domyślnie

    ...bardzo podobają mi się ....zwłaszcza 1,2,5 piękne prace...
    Nikon + Nikkory

  8. #18

    Domyślnie

    dwa jest super, delikatne, zmysłowe. na osiem mi brakuje zapalonego ognia i pary z czajnika, tak nie wiadomo po cholere przez szmatkę go trzyma, ale i tak mi się podoba.

  9. #19

    Domyślnie

    Przez zastosowane filtry pewne części kadrów utraciły wartości do dalszej obróbki np. w Labie czyli na papierze. A może od razu straciły te wartości ? Nie ważne... ważne że zdjęcia nawet na moim monitorze zawierają elementy które nie są do przywrócenia a to błąd.

  10. #20

    Domyślnie

    2,5 i 7 świetne. Bardzo na tak. Najbardziej chyba dwójka. Pozdrawiam

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •