Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18
  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    hehe w B&W mozna zawsze sciemnic ze szumik zamierzony
    Ladna fota taka w "waszym" stylu

  3. #3

    Domyślnie

    No można ale naprawdę lubię szumiące B&W. Zresztą jak pamiętasz poprzednie B&W również troszkę szumi. Na gładko robić kolorek.

  4. #4

    Domyślnie

    To,że szumi ...to jeszcze pół biedy,ale leci mocno na prawo,kadr...powiedzmy,że deko "nieszczęśliwy",dolny kamień pomalowany na biało ,a prawy górny z obwódką.......Aż taki zdeterminowany jesteś..?
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5

    Domyślnie

    Kadr, owszem, zupełnie taki sobie ale nie wiedzieć czemu go lubię. Co do kamieni - nic nie malowane i na dole nic nie maskowane więc jeśli widzisz tam obwódkę (notabene nie wiem jak możesz ją widzieć bo jej tam nie ma ) to jest że tak powiem naturalna... Tam tak było hehe

  6. #6

    Domyślnie

    Koledze borregaard zapewne chodzi o to jasne "coś" mniej więcej od środka do prawej krawędzi rzeczonego kamyka. Ale ogólnie fota mnie się podobuje.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Busik Zobacz posta
    (...) to jasne "coś" mniej więcej od środka do prawej krawędzi rzeczonego kamyka. (...)
    to po prostu fragment rzeczonej skalki na ktory padalo takie samo swiatlo jak na dwie skalki na blizszym planie. Te niby malowane

  8. #8

    Domyślnie

    Jest oki, masz duzo lepsze. Bardzo fajne BW.

  9. #9

    Domyślnie

    bardzo ładne, ale ja to widze w kwadracie

  10. #10

    Domyślnie

    A obrazek zapieprza w prawo ze na sankach mozna jezdzic!
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 11-12-2009 o 18:51 Powód: orto. ("zapiepsza")
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •