Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andy_O Zobacz posta
    oj, nie rozumiem...
    Ja widzę pewne przerysowanie, ale nie wykluczam, że przesadzam. Jak zobaczyłem zdjęcia, pomyślałem - o, pięcdziesiątka!
    Wini
    Zakupy świąteczne dla 25 członków rodziny robię 24 Grudnia,na stacji benzynowej

  2. #12

  3. #13

    Domyślnie

    cudna modelka. ostatnia fotka najbardziej mi sie podoba, jakos tylko te wlosy przeostrzone, ale sa gusta itd. heh tak dalej, pokaż więcej
    Mam Nikona, Nikonke i małe Nikoniątka! Ślubna galeria:
    http://www.your-image.pl,http://www.bugdi.digart.pl,http://plfoto.com/53640/autor.html ;

  4. #14

    Domyślnie

    Andrzeju, zdjęcia są bdb+, a nawet celujące jak dla mnie. Szkoda tylko że znów poczułem się malutki... ale jest na co popatrzyć. Gratulacje udadnych zdjęć.

    Pozdrawiam
    Wojtek
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  5. #15

    Domyślnie

    zaczne od #3 ... kadr mie sie nie podoba.. ale za to ujęcie modelki rewelacyjne... szalenie ekspresyjne zdjecie slicznej modelki... no i swiatełko też swioetne .. tlo zaś też troche takie nie bardzo.

    #4 .. niebardzo.. moze i fajny kąt i kadr.. ale jej buźka.. wygląda dziewcze jak alien.
    #2 .. czy to Bjork ?
    #1 .. czy ja wiem... nie bardzo jakos
    www.trphoto.pl
    D70(NIE CHCE GRIPA) / D200(MAM GRIPA) Nikkor 10.5mm/50mm/28-70mm/80-200mm SB 26/800 ..I na smaczek ... 622 Sunpaczek

  6. #16
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    to ja bede ta czarna owca ktora marudzi i sie poczepiam ..
    4ka przez tego Diffuse glowa dla mnie w ogole do kosza . choc kadr calkiem fajny
    3ka rewelacja ... cud miod .. ale tym rzem bez orzeszkow
    2 i 1 jakos nie leza mi kady i pozy modelki ..
    ogolnie nie sa zle ale biorac pod uwage autora .. na takim sobie przecietnym poziomie jego mozliwosci

  7. #17

    Domyślnie

    Nr 3 jest fajne.
    Reszta jakoś mnie nie porwała. Rozmawiamy oczywiście o pewnym poziomie, gdzie poprawność techniczna nie wystarcza, aby zdjęcie rzuciło na kolana. A jeśli chodzi o technikę to przyczepię się nr 1 - niskie światło spowodowało głęboki i dość wysoko położony cień koło nosa, który bardzo mi się nie podoba (poszerza nos modelki).
    Oczywiście ogólnie zdjęcia sympatyczne (urocza modelka), ale... czegoś w nich mi brakuje.
    Pozdrawiam
    D40

  8. #18

    Domyślnie

    Skoro już wszyscy porównuja do jakiegoś poziomu
    To może ja przyrównam do siebie
    Następnie przeżyje kryzys, załamanie nerwowe
    I zamknę się w sobie
    Pozdrawiam

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  9. #19

    Domyślnie

    Mistrzu, znowu mnie zadziwiasz. Jestem w poważnym szoku. Najbardziej podoba mi się 3-ka, potem 4-ka a i efekt mi podchodzi. Czepię się jednak pierwszych 2-óch. Czy ten maikjaż (policzki) to nie efekt PSa? Na 2-gim bardzo dziwnie wyszedł lewy policzek co mnie drażni - odcina go w połowie... Podobnie na pierwszym zdjęciu na prawym policzku mamy namalowane koło Co do kadrów to się nie czepiam - każdy kadruje jak uważa a że tutaj nic mi nie przeszkadza to stawiam maksa...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  10. #20

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sailor Zobacz posta
    4ka przez tego Diffuse glowa dla mnie w ogole do kosza .
    No widzisz, Sailorze, a ja właśne w tym kierunku chciałbym podążać - czegoś na granicy fotografii i malarstwa.

    Tak na marginesie - zastanawiam się, bo widzę, że autorzy idący właśnie w stronę silnego przetwarzania fotografii jakoś tam wypływają (dragan) a tu wystarczy mocniej przefiltrować żeby przestało się (niektórym) ludziom podobać...
    Sailorze, lubisz prace Dragana?

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •