Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie elinchrom 500bx ri

    Jak w temacie poszukuje opini na temat danego modelu lamp elinchrom 500bx ri Weilkie dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Opinia Scotta Kelby'ego: http://www.scottkelby.com/blog/2009/archives/3792. Weż pod uwagę, że w amerykańskim zestawie mają ciupkie softboksy (50 cm), w Europie nieco większe (66 cm).
    Ostatnio edytowane przez markB ; 10-12-2009 o 19:36

  3. #3

    Domyślnie

    Witam, super światła pracowałem na nich ostatnio na kursie 250 i 500 super lekkie, wygodne stopniowanie co 1/10, wbudowany port radiowy naprawde polecam sam zamierzam sobie kupić kita tylko troszke drogi. Mam nadzieje, że żona się z tym pogodzi. Sprawdz strone www.theflashcentre.com, tam jest pare filmików. Pozdrawiam

  4. #4

    Domyślnie

    wszystko ładnie ale lampy juz sa u mnie od sylwestra popieram sprzet bardzo dobry
    http://tomaszjopek.com
    5Dmarkii/C 24-70/580exii/ 2x E500bx ri

  5. #5

    Domyślnie

    Zaskoczyłem po naciśnięciu enter i prześledzeniu więcej postów, Pozdro i miłej zabawy

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jopektomasz Zobacz posta
    wszystko ładnie ale lampy juz sa u mnie od sylwestra popieram sprzet bardzo dobry
    Potrzebuję lamp do fotografii bezcieniowej i zastanawiam się nad zestawem Elinchrom BXRi 500/500 mulivoltage ze statywami (konfrontuję to ewentualnie z Bowens Zestaw 2 x 500 R Gemini ale po dłuższym zastanowieniu padło na Elinki) tylko czy ktoś używał BXRi z namiotem bezcieniowym?

    Czy to prawda, że te lampy są produkowane w Indiach, a 600RX w Szwajcarii? Podobno przekłada się to na jakość lamp, ale czy warto dopłacać blisko 50% więcej do lampy?
    Ostatnio edytowane przez Mozart_2005 ; 24-01-2010 o 18:16
    Nikon D300+grip, kilka szkiełek 2.8

  7. #7

    Domyślnie

    moze nie z namiotem ale ze stolem bezcieniowym jak i na czarnych plexach i przy portretach narazie bo mam szkole i ciezko. Najslabsza wersja jest robiona w chinach i to budzetowka. Tak na lampie sa made in indie ale jakos wykonania jest bardzo dobra trzymie temperature ladnie rozklada równo swiatło. Przed zakupem byłem u znajomego w studio gdzie mial wlasnie i te najmniejsze jak i te 1200 no d-lite to bardzo kiepskie sa skokowa regulacja pozycji lampy na stawtywie przyciski po dłuzszym czasie pekaja. Co do 500-tek jestem bardzo zadowolony bardzo dobry "tani" zestaw patrzac jakbys miał kupowac osobno.

    Dużo robia tez modyfikatory swiatła
    Jesli chodzi o rozklad czy temperature jest bardzo dobre
    http://tomaszjopek.com
    5Dmarkii/C 24-70/580exii/ 2x E500bx ri

  8. #8

    Domyślnie

    Witam ponownie. Bxri są montowane tylko w Indiach a dokładnie składane wszystkie podzespoły made in Swiss. Pozdro

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli nie kupiłeś jeszcze lamp to wstrzymaj się do marca w trakcie trwania Focus Photo Show na stronach www.theflashcentre.com będą niższe ceny. Photo Show od 7 marca do 10.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •