Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Portrety

  1. #1

    Domyślnie Portrety

    To kilka z moich prac, oceńcie i piszcie co uważacie. Dodam że jestem początkującym fotografem i dopiero zaczynam moją przygodę z fotografią. Miłego oglądania, pozdrawiam wszystkich.
    1)
    2)
    3)
    4)
    5)
    6)
    7)


    Nie wiem czy nie robię źle że tyle wstawiam naraz, ale mam nadzieje że jakoś przebrnęliście przez nie wszystkie
    http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D

  2. #2

    Domyślnie

    aż tak słabo że nikt się nie wypowiada?
    http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D

  3. #3

    Domyślnie

    Jak dla mnie to tylko 7. Ale niech wypowiedzą się mądrzejsi ode mnie.
    3 byłaby fajna, tylko brak ostrości na drugim oku i jak na moje to trochę ciasno.
    D60 | N35 1.8 AF-S | N18-55 AF-S VR

  4. #4

    Domyślnie

    pstryki albumowe. Lewa jedynka do przyszlifowania

  5. #5
    http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D

  6. #6

    Domyślnie

    liczyłem na trochę większe zaangażowanie, nawet jeśli jest tak słabo, chociaż jeśli ktoś pisze albumowe pstyki to mi to pasuje, bo na zdjęcia kontrowersyjne jeszcze przyjdzie czas, bo pomysły mam tylko jeszcze umiejętności musze podszkolić
    http://skrety.plfoto.com...upragnione D700 + N20-35 2.8 / S50 1.4 / N80-200 2.8D

  7. #7

    Domyślnie

    6 najlepsza, taka sytuacyjna. Reszta nie bardzo.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •