Close

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 219
  1. #1

    Domyślnie Praga - luty 2010

    Plerer fotograficzny PRAGA!


    19-21 lutego 2010r.

    Magiczna Praga i okolice.

    Zaplanowane:

    Dzien pierwszy (piatek 19): Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do „Podziemnego Świata Morawskiego Krasu”- jednych z najpiękniejszych tego typu w Europie Jaskiń- Wielka Jaskinia Punkewni- pływanie łódkami w podziemnych labiryntach. Następnie przejazd do Brna największego miasta Moraw, niezwykle urokliwe, z piękną starówką. Obiadokolacja .
    Nocleg (hotel Dum III* -Kutilova 3061/2, Praga 4 - http://www.praga.pl/miasto/hotele/dum ).

    Dzien drugi (sobota 20):
    Śniadanie. Całodzienne zwiedzanie Pragi. Swoje uroki prezentują nam Hradczany: Katedra Św. Wita, Zamek, Złota Uliczka, Bazylika Św. Jerzego, Schody Królewskie, następnie udajemy się na Małą Stranę: Kościół Św. Mikołaja, Most Karola. Powrót do hotelu- następnie obiadokolacja. Nocleg w Pradze (hotel III*).

    Dzien trzeci (niedziela 21):
    Śniadanie. Dalszy ciąg zwiedzania Pragi- Nove Miasto: Plac Wacława, Ratusz Nowomiejski, następnie udajemy się na rynek Starego Miasta: Ratusz, Zegar Orloy, kościół Tyński, Dzielnica Żydowska, Cmentarz Żydowski, Synagoga Staronowa, Ratusz Żydowski. Przejazd do Polski noca.

    Uwaga: moga nastapic drobne zmiany w planach z uwagi na pore roku

    Pokoje hotelowe postaramy sie doprecyzowac do formy udzialu uczestnikow (pary - single).

    Przejazd autokarem "lux standart" - barek, klima, video, VC.

    Na miejscu przewodnik do naszej dyspozycji.

    Cena dla pojedynczego uczestnika: 405 zlotych!

    Kazdy uczestnik powinien zaopatrzyc sie w około 1000 koron czeskich /ok. 150 zlotych/ (Jaskinia Punkewni i Praga Hradczany i inne platne atrakcje).


    W zwiazku z ubezpieczeniem KL i NNW potrzebne beda mi dane personalne.
    Prosze o deklaracje w watkach ponizej. Dodatkowe informacje beda wysylane do wszystkich via PW.

    (edit 16 grudnia) Uwaga: wczoraj doszla do mnie propozycja "zabrania" ze soba modelek (dwie panie). Ciekaw jestem Waszego zdania w tej kwestii.


    Lista osób zadeklarowanych:

    Nick/i - potwierdzenie wplaty

    1. Sawi + manaika / zaksiegowane
    2. Marthi + Boghol / zaksiegowane
    3. Artko + 1 / zaksiegowane
    4. kakersik +1 / zaksiegowane
    5. tmc + 1 / zaksiegowane
    6. sea21 + 1 / zaksiegowane
    7. Robert_P / zaksiegowane
    8. rg2000 + 1 / zaksiegowane
    9. Piotr Gorus /zaksiegowane
    10. Gio + 2 / zaksiegowane
    11. Azazel85 / zaksiegowane
    12. Francis + 1 / brak wplaty (wstepna rezerwacja)
    13. alo / zaksiegowane
    14. idzikomD300 +1 / zaksiegowane
    15. ZlemZimu / zaksiegowane
    16. downunder + 1 / zaksiegowane
    17. grzesiak_g + jagienka / zaksiegowane
    18. pgi /wstepnie
    19. el.toroo / zaksiegowane
    20. Taddy / zaksiegowane
    21. Tomasz Wąsowski
    22. Natalia Cyrulska


    UWAGA. aktualne dane do przelewu:

    12 2490 0005 0000 4500 2706 3550
    "Elli" E. Grzelak
    Lodz

    Koniecznie z dopiskiem Praga i nick (dla ulatwienia sprawy). Bardzo prosze o przyspieszenie wplat...

    UPDATE:
    Napisal Piotr Gorus: Najmocniej przepraszam że tak długo czekacie na konkrety, spieszę więc podać że : 6.30 podstawienie autokaru, 7.00 wyjazd i na mur musimy wyjechać o 7.00 więc proszę się nie spóźnić, wyjazd z ul Sądowej http://mapy.google.pl/maps?f=q&sourc...,0.013937&z=17 tam też jest parking płatny 30 zł za dobę, jest też tam chyba jakiś parking taki luźny niepłatny ale ja osobiście bym się bał. To tyle wiadomości na dzisiaj


    Rezerwacje hotelu:
    rg2000: 2 pokoje 2 osobowe z czw/pt oraz ndz/pon (parking)
    krakersik: pokoj 2 osobowy z czw/pt oraz ndz/pon (parking)
    tmc: 2 pokoje 2 osobowe z czw/pt oraz ndz/pon (parking)
    admin: parking z cz/ndz
    artko: pok 2 osobowy z czw/pt oraz ndz/pon (parking)
    downunder: pok 2 osobowy z czw/pt oraz ndz/pon
    sea: parking
    idzikomD300: pok 2 osobowy z czw/pt oraz ndz/pon (parking)

    Prosze dopisywac deklaracje hotelowe. Bede uzupelnial na biezaco.


    UWAGA PILNE: PROSZE O PRZESLANIE DANYCH OSOBISTYCH - IMIE I NAZWISKO WRAZ Z DATA URODZENIA. Prosze slac wedlug schematu: nick, Imie i Nazwisko, data na adres: biuro@digital.pl

    UWAGA: LISTA CHETNYCH ZAMKNIETA!




    Uwaga numer 3 do wszystkich ktorzy bede korzystali z hotelu przed wyjazdem. Gotowi musicie byc na pol godziny przed planowanym odjazdem. Tak, wiem ze horror ale trzeba sie odrobine poswiecic

  2. #2

    Domyślnie Praga

    Może moje pytanie będzie nie na miejscu ale muszę je zadać . Pisze Pan, że wyjazd autokarem z Katowic. A co jeśli się jest z Torunia ?? Rozumiem, że trzeba jakoś dojechać ?? I drugie pytanie. Czy jako dość nowy użytkownik forum mogę zabrać osobę spoza forum ( np żonę ) ?? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.
    Pozdrawiam, Karol.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Może moje pytanie będzie nie na miejscu ale muszę je zadać . Pisze Pan, że wyjazd autokarem z Katowic. A co jeśli się jest z Torunia ?? Rozumiem, że trzeba jakoś dojechać ?? I drugie pytanie. Czy jako dość nowy użytkownik forum mogę zabrać osobę spoza forum ( np żonę ) ?? Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.
    Trzeba dojechac na miejsce wyjazdu (tez bede jechal z Lodzi). Jesli czesc osob z jakiegos regionu zbierze sie do przyslowiowej kupy, mozna zaoszczedzic na kosztach i dojechac jednym samochodem. Osoba towazyszaca nie jest zandym problemem

    No cóż,czas w końcu wziąć udział w jakimś nikonowskim spędzie W takim razie zgłaszam się jako chętny na wyjazd.
    Waldku, bardzo sie ciesze. Zaraz wysle Ci informacje via PW.

    W którym miejscu przekraczana będzie granica?
    Na ta chwile nie mam pojecia, dowiem sie i odpisze

  4. #4

    Domyślnie

    To ja też w końcu wybiorę się na nikonowy spęd. Proszę o dopisanie mnie + Marthi. Czekam na PW.

  5. #5

    Domyślnie

    Żona bardzo chciałabym zobaczyc Prage, nie ukrywam, że ja również
    Porozmawiamy i dam odpowiedź, bo nie ukrywam, że opcja jest baaaardzo kusząca!!
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  6. #6

    Domyślnie

    Porozmawiamy i dam odpowiedź, bo nie ukrywam, że opcja jest baaaardzo kusząca!!
    Czekam zatem na decyzje. Milo bedzie sie spotkac na porannym foceniu z mostu Karola

  7. #7

    Domyślnie

    Witam . Chciałbym prosić o zarezerwowanie dwóch miejsc jeśli jest możliwość - dla mnie i dla narzeczonej . Przy okazji jeśli ktoś z okolic Warszawy miałby ochotę sie zabrać ze mną do Katowic to będzie możliwość ( będe miał 2 miejsca w samochodzie ) .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  8. #8

    Domyślnie

    Uzupelnilem wpis

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Milo bedzie sie spotkac na porannym foceniu z mostu Karola
    Ja proponuje przedranne jak Ci wspomnialem ...
    Zdaje sie jest to jedyna pora, kiedy glownym motywem zdjecia moze byc most, a nie turysci

  10. #10

    Domyślnie

    Brrr... Juz sie zaczynam bac, toc to luty bedzie

Strona 1 z 22 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •