Close

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 219
  1. #201

    Domyślnie

    Też proszę o wyjaśnienie kwestii podjazdu autokaru po hotelowiczów , mieliśmy pierwotnie zapewniony odbiór, coś się zmieniło ??
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  2. #202

    Domyślnie

    Nic sie nie zmienlo. Odbior z hotelu. Napisalem z pewna rezerwa o czasie, zeby sie nie okazalo ze ktos zaspi "Miejsce odprawy" zostalo inaczej zinterpretowane. Oczywiscie chodzilo o to ze macie byc gotowi do wyjazdu i to ze zostaniecie stamtad odebrani

  3. #203

    Domyślnie

    To żebym też miał jasność - sory jeśli mieszam. ja przyjade do katowic w piątek nad ranem, zostawiam samochód u znajomych na strzeżonym parkingu, więc nie dotyczą mnie ani kwestie nocowania w hotelu ani parkingu organizowanego przez Was. Czy zatem powinienem się stawić 'do odbioru' pod hotelem czy na parkingu przy Sądowej? I o której ostatecznie żebym nie stał na mrozie przez godzinę?

  4. #204

    Domyślnie

    Żeby skwitować i żeby nie było niedomówień, osoby które przyjadą na parking płatny w tym też osoby które nocują gdzie indziej niż w EURO HOTELU proszone są o stawienie się na ulicę Sądową o godz. 6.30 musimy zdążyć kupić bilety do jaskini Punkevni w Czechach nie pamiętam teraz o której ale jest pewne że musimy się zebrać o 6.30 żeby tam zdążyć, następnie podjeżdżamy po osoby nocujące w EURO HOTELU i tych prosiłbym aby byli gotowi o 6.50 . Z EURO HOTELU jedziemy już w kierunku granicy. Początkowo pisałem że wyjazd z ul Sądowej o 7.00 ale myślę że lepiej wyjechać tych parę minut wcześniej niż później się stresować że nie zdążymy więc prosiłbym żeby być na czas. W razie jakichś pytań podaję jeszcze mój nr telefonu 691 685 744 . Do zobaczyska, nie mogę się już doczekać pozdrawiam Piotr.
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  5. #205

    Domyślnie

    Jednym słowem nie można się zbyt długo integrować w hotelu, bo rano trzeba wstać .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  6. #206

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez artko Zobacz posta
    Jednym słowem nie można się zbyt długo integrować w hotelu, bo rano trzeba wstać .
    A kto Ci się każe kłaść spać?
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sea21 Zobacz posta
    A kto Ci się każe kłaść spać?
    no właśnie... wyśpimy się w autobusie

  8. #208

    Domyślnie

    Jasne, pozniej bedziemy Was szukac w jaskini

  9. #209

    Domyślnie

    Jaki limit na bagaż
    Żartuję. Wezmę to co potrzeba.
    D700 D50 voigtlander, biometar, arsat h, helios, nikkor, tair, mir, pentacon, sigmy, tamrony itd. wypalające oczy eizo.
    Żyletki służą do golenia, 16 Million Reserve jest naprawdę ostra.

  10. #210

    Domyślnie

    Wezmę to co potrzeba.
    To jest bardzo dobre rozwiazanie

Strona 21 z 22 PierwszyPierwszy ... 1119202122 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •