Close

Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 219
  1. #111

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Czy można prosić o informację na PW jak ewentualnie wygląda sprawa z parkingiem w Katowicach?
    Chyba ktoś już wcześniej pytał ale wydaje mi się, że nie było odpowiedzi.

    Proszę i mnie + 1 zapisać na ten plener.
    Z tego co się dopytałem, jeśli chodzi o parkingi to można zlokalizować jakiś płatny strzeżony, jeśli ktoś byłby zainteresowany, ale wtedy koszt wyprawy oczywiście dla takiej osoby wzrośnie, biuro niestety nie posiada swojego parkingu w związku z czym można by zlokalizować jakiś parking ogólnodostępny, np: przy centrum handlowym Silesia Center. Wszystko jest jeszcze do omówienia jeśli chodzi o parkingi to jest jeszcze trochę czasu.
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  2. #112

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Gorus Zobacz posta
    Z tego co się dopytałem, jeśli chodzi o parkingi to można zlokalizować jakiś płatny strzeżony, jeśli ktoś byłby zainteresowany, ale wtedy koszt wyprawy oczywiście dla takiej osoby wzrośnie, biuro niestety nie posiada swojego parkingu w związku z czym można by zlokalizować jakiś parking ogólnodostępny, np: przy centrum handlowym Silesia Center.
    Ja na pewno bedę zaintresowany mocno parkingiem strzeżonym i myślę że kilka osób na pewno gdzieś musi auto zostawić .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  3. #113

    Domyślnie

    Prosimy o dopisanie do listy uczestników: grzesiak_g + jagienka

  4. #114

    Domyślnie

    Ja też się piszę do parkingu.
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #115

    Domyślnie

    Ja tez dopisze sie do parkingu. Jest jeszcze troche czasu wiec zajme sie nim w pierwszych dniach stycznia. Piotr moze mi pomoze

  6. #116

    Domyślnie

    Piotrze, jak miałaby wyglądać sprawa z modelkami? W sumie dobrzy jakby były jakieś modelki, tylko z drugiej strony nie wiem ile jedzie ludzi, którzy chcą w Pradze robić portrety. Ja w każdym razie chce . Atrakcji też jest trochę i obawiam się, że czasu może być za mało. Popraw mnie jeśli się mylę ;D. Pozdrawiam.

  7. #117

    Domyślnie

    Propozycje zabrania modelek dostalem od agencji. Uznalem ze pomysl jest fajny. Moim zdaniem mozna spokojnie podzielic sie na grupy na miejscu i zainteresowanych czescia modelkowa wyslac w plener nr 1 a zainteresowanych reszta atrakcji w plener numer 2. Wszystko ustalimy na miejscu. modelki to propozycja, nie musimy jej forsowac na sile

  8. #118

    Domyślnie

    Na parking strzeżony to i ja się piszę. Co do modelek. Myślę, że to nie głupi pomysł. Sam chętnie spróbowałbym swych sił w tej dziedzinie. Choć nie mówię, że koniecznie.


    ps. nie ma nikogo chętnego z Torunia?? mogę zabrać dwie osoby.
    Pozdrawiam, Karol.

  9. #119

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez admin Zobacz posta
    Ja tez dopisze sie do parkingu. Jest jeszcze troche czasu wiec zajme sie nim w pierwszych dniach stycznia. Piotr moze mi pomoze
    Oczywiście że pomogę, sprawa już jest poruszona w biurze i zostaną ustalone dwa parkingi, jeden płatny strzeżony i jeden niepłatny w okolicach jakiegoś marketu, lub tym podobnego tak żeby było jak najbezpieczniej.
    Jest jeszcze jedna informacja dobra a mianowicie biuro może na życzenie wystawić fakturę więc jeśli ktoś prowadzi firme bedzie móg sobie sumę wyprawy odliczyć.
    jeśli chodzi o modelki to uważam że modelki to kapitalna sprawa i jak już wcześniej proponowałem dobrze by było jeszcze przed wyjazdem podzielic się na grupy i wyznaczyć tematy wtedy nie tracilibyśmy czasu na miejscu
    Ostatnio edytowane przez Piotr Gorus ; 29-12-2009 o 20:05
    Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co dostaniesz.
    www

  10. #120

    Domyślnie

    Czy są jeszcze wolne miejsca? Jestem nowym użytkownikiem jeśli chodzi o aktywność ale myśle że w Nowym Roku znajdę więcej czasu aby być aktywniejszy
    D200; D700 [N50/1,8][N28-70/2,8][N70-200VR/2,8][S10-20/4-5,6]

Strona 12 z 22 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •