Szukaj
Na kwiatki Cię wzięło, no ładne kwiatki...![]()
LED ZEPPELIN
A tak mnie nachodzi...czasami..![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Tak, wypiął się na "krajobraz" i teraz kwiatki pokazuje
Ale podoba mi się sposób w jaki to robiszJestem na tak!
Czlowiek sie z wiekiem nieraz sentymentalny robi![]()
Domyslam sie, ze takie ustawienie GO jest swiadome ale zastanawiam sie czy nie byloby lepiej gdyby obejmowala jednak calosc kielicha.
kolorek u mnie na kompie ładniutki![]()
D80; D300s - N18-55 VR; N70-300VR, N50-1.8, czasami Sigma 170-500 lub 150-500
http://www.photoblog.pl/zprkangur/profil
https://www.facebook.com/zprkangur
i u mnie kolorki ekstra! Świetnie zagrałeś GO![]()
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Dzwoneczek z duszą. Piękne kolory no i oczywiście głębia. Super. Pokazałem żonie a ona, że nie lubi dzwonków, bo jej się ze szkołą kojarzą (belfrowskie fobie). Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami