Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: prosze o ocene

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Artur25 Zobacz posta
    stig bardzo ladnie wyszlu oczy i i naturalnie wygladajaca skora tylko tlo mi jakos nie pasi
    No coz... Sam wiesz, ze robiles to zdjecie w niezbyt sprzyjajacych warunkach (twarz w cieniu z jasnym tlem). Ta obrobka to ratowanie ujecia. Gdybys jednak w aparacie ustawil poprawna ekspozycje na twarz -- w efekcie uzyskalbys takie samo tlo na zdjeciu, bo po prostu matryca nie przeniesie takiej rozpietosci sceny. Zeby poprawnie naswietlic to ujecie, musialbys doswietlic twarz (blenda lub lampa).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12

    Domyślnie

    staralem sie poprawic to foto w jeszcze inny sposob i wyszlo mi tak 2 wersje . Co otym sadzicie??

    2

  3. #13

    Domyślnie

    jedynka wyszla Ci super, na dwojce wyglada jakby wyszla z solarium.

    ps. jak zePSułeś jedynke (mini toturial dla amatora)
    d50, 18-55 DX + coolpix 4100 na zapas
    www.mielczarek.com.pl

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    Mowiac o tle mialem na mysli to ze jest zabardzo jasne Czornyj powiekszyles usta ? a jezeli chodzi o to ze fota nr2 jest zabardzo kolorowa to trudno bylo mi sie wstrzelic w optymalizowanie po umieszczeniu fotek na serwerze, niestety zyskuja one calkowicie inny kolor niz na moim kompie lukaszMM troche roboty z tym bylu dlugo by pisac a i tak nie jestem calkowicie zadowolony takie amatorskie zabawy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •