Ja bym radził podbić sobie czasem ISO - zawsze to z 1/125 zrobi się 1/250 i juz ryzyko poruszenia mniejsze Jak dobrze naswietlisz to ISO 800 w D40 jest bardzo znosne. Osobiscie zreszta wole lekko zaszumione niz poruszone.