Ja bym radził podbić sobie czasem ISO - zawsze to z 1/125 zrobi się 1/250 i juz ryzyko poruszenia mniejszeJak dobrze naswietlisz to ISO 800 w D40 jest bardzo znosne. Osobiscie zreszta wole lekko zaszumione niz poruszone.
Szukaj
Ja bym radził podbić sobie czasem ISO - zawsze to z 1/125 zrobi się 1/250 i juz ryzyko poruszenia mniejszeJak dobrze naswietlisz to ISO 800 w D40 jest bardzo znosne. Osobiscie zreszta wole lekko zaszumione niz poruszone.
D750 | D610 | N20G | N35G | N50G | N85G |
Skontaktuj się z nami