Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    Mianowicie dwojka (jak ktos napisal - slicznie) dla mnie byla by sliczna, gdyby nie oczy modelki. Tutaj ewidentnie az prosi sie o kontakt wzrokowy. W takiej pozycji zrenic wyglada jakby modelka miala mega zeza (przepraszam, jesli jestem zbyt bezposredni).
    Nie widzę żadnego zeza! Bardzo mi się 2 podoba.

  2. #12

    Domyślnie

    Świetny set. Chciałbym takie zdjęcia robić tylko nie wiem skąd modelkę chętną wytrzasnąć? Na 5 jedyne co mnie razi to zły dobór samochodu. B&W, modelka wystylizowana na lata 30-e a tu fura z XXIw. Chciałbym aby wysiadała z jakiegoś starszego wnętrza. Całość jest świetna, miło sie ogląda.

  3. #13
    Oszczędny w słowach Awatar yupy
    Dołączył
    11 2009
    Miasto
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    75

    Domyślnie

    szóstka jakoś nie pasuje do konceptu autostopowiczki

  4. #14

    Domyślnie

    2 dla mnie rządzi ale dałbym ciut niżej

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •