Witam,
Jako przerywnik do dzialan na froncie MatrixaII D80, joko laik mam nastepujace dwa proste dla Was pytanka.
Jak powinienem ustawic balans bieli dla nastepujacych fotek:
1. Zdjecia w ciagu dnia, wewnatrz pokoi. W pokoju jest jasno ale robie forki z lampa - ustawiam na 'chmurke' czy 'lampe'?
2. To samo co w #1 ale pokuj jest oswietlony 'zarowka' i takze uzywam lampy?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Aha jesli bylo to przepraszam (nie znalazlem).
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami