Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24
  1. #1

    Domyślnie Natalia modowo - konytnuacja :) by remiksson

    Było jedno , pierwsze z setu wrzucone pod ocenę, więc przyszedł czas na poddanie waszym wniklywym oczętom reszty setu Zamieszczam go poniżej i życzę miłego oglądania, komentowania, ziewania, wyżywania się, krytykowania, chwalenia i co tylko chcecie
    Wedle życzenia jednego z forumowiczów tym razem zdjęcia generowane z serwerów photobucket, mam nadzieje, że przyspieszy to ich wczytywanie.

    1. 2. 3. 3a. 4. 5. 6. 7.
    Zapraszam również do wglądu i wyrażania swoich opinii pod portretami tej Pani, które znajdują się tutaj
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdaniem idziesz w dobrą stronę. Kadry bardzo ciekawe (2,3,4,5,6), obróbka delikatna (na plus). Podoba się.
    Masz jakieś nowe, szersze szkło?
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Moim zdaniem idziesz w dobrą stronę. Kadry bardzo ciekawe (2,3,4,5,6), obróbka delikatna (na plus). Podoba się.
    Masz jakieś nowe, szersze szkło?
    Nie mam nowego szkła, to wszystko było strzelane nikkorowską 50-tką na f1.8-f2.8
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  4. #4

    Domyślnie

    Od dłuższego czasu przyglądam się Twoim pracom, które bardzo mi się podobają.
    Zwłaszcza metody obróbki rozwalają mnie na łopatki. Jak Ty to robisz, że prezentowane zdjęcia są tak klarowne i wyraźne?

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcinc Zobacz posta
    Od dłuższego czasu przyglądam się Twoim pracom, które bardzo mi się podobają.
    Zwłaszcza metody obróbki rozwalają mnie na łopatki. Jak Ty to robisz, że prezentowane zdjęcia są tak klarowne i wyraźne?

    Pozdrawiam
    Wiesz, myslę że na to akurat składa się nie tylko obróbka. Istotna jest jakośc materiału wyjściowego czyli po prostu RAWa Jeśli jest zbyt słaby to odpuszczam starania w obróbce, jak to mówią z g...a bata nie ukręcisz
    Oczywiście musowo ostry obiektyw i wyostrzenie po zmniejszeniu - te elementy też gwarantują wyrazistośc i klarowność prac
    http://facebook.com/fotomagik
    D700 + N70-200/2.8 + N20/2.8 + N50/1.8 + N85/1.8 + N135/2.8 + S15/3.5 + SB900 i kilka innych pierdół

  6. #6

    Domyślnie

    Bardzo przyjemne. 5 - rewelacja !!!
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  7. #7

    Domyślnie

    Co tu się rozpisywać poprostu rewelacyjne prace, bardzo mi się podobają.
    prawie wszystko o microstockach
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Podoba mi się 1.;4.;5.;6. ze względu na pozy i grę modelki.Dobra obróbka.
    D300

  9. #9

    Domyślnie

    Według mnie, najbardziej porywające to 5 i 6. Ale ja, po prostu lubię ruch materiału...

  10. #10

    Domyślnie

    Ładne światełko i obróbka.
    MarcinWilk

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •