Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: metamorfoza

  1. #11

    Domyślnie

    dziękuje Wam za opinie , ciesze się że zdjęcia zostały tak ciepło odebrane ( przez piszących).
    jarku.b rozbawił mnie twój post , jak się spotkamy podam hasło do ,,czary mary,, i sprawdzimy na Agnieszce którą pozdrawiam.
    Pozdrawiam Vesia Rzenno
    Wasze zdjęcia - moje emocje i wrażenia

  2. #12

    Domyślnie

    Nooo Francja Elegancja! Bardzo fajnie wyszło!

    Brawo!

    Pozdrawiam.
    Nikon System

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Vesia Zobacz posta
    ... jak się spotkamy podam hasło do ,,czary mary,, i sprawdzimy na Agnieszce...
    Ależ oczywiście...
    just follow your dreams
    |D50|Nikkor 18-70/3.5-4.5|Nikkor VR 70-300/4.5-5.6|Soligor 100/3.5 macro|SB-800|

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •