Szukaj
3 mi się podoba. Ma w sobie spokój, lekkość, ładne światełko. Jedynie tylko zmarszczki przy szyi do poprawki, ale na prawdę jest ok.
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
1. kadr na nie, ostrość sobie gdzieś uciekła
2. za ciemna modelka (strój), poza modelki lepsza, ale kadr do poprawki - przytnij ciut po lewej stronie, żeby nie wychodzi ten cieniutki paseczek nieba w lewym górnym rogu
3. kadr na nie, dziwna poza modelki
4. najlepsze, ale poza modelki lipna jak diabli. gdyby stała normalnie imho byłoby 100 razy lepiej
5. poza modelki to masakra
Mamiya + Sony
Skontaktuj się z nami