Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Edyta w lesie

  1. #1

    Domyślnie Edyta w lesie

    Szybka akcja
    Miałem chwilę wolnego czasu, napisałem do koleżanki czy ma ochotę podziałać coś, i miała pojechaliśmy do pobliskiego lasu, aby uniknąć trochę zimnego wiatru, sesja i tak była krótka ze względu na zimno

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.

  2. #2

    Domyślnie

    3 mi się podoba. Ma w sobie spokój, lekkość, ładne światełko. Jedynie tylko zmarszczki przy szyi do poprawki, ale na prawdę jest ok.
    FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR

  3. #3

    Domyślnie

    osobiście podoba mi się 2 fajny kadr

  4. #4

    Domyślnie

    1. kadr na nie, ostrość sobie gdzieś uciekła
    2. za ciemna modelka (strój), poza modelki lepsza, ale kadr do poprawki - przytnij ciut po lewej stronie, żeby nie wychodzi ten cieniutki paseczek nieba w lewym górnym rogu
    3. kadr na nie, dziwna poza modelki
    4. najlepsze, ale poza modelki lipna jak diabli. gdyby stała normalnie imho byłoby 100 razy lepiej
    5. poza modelki to masakra
    Mamiya + Sony

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •