Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Daria

  1. #1

    Domyślnie Daria

    Ze spotkania z Darią.

    Wizaż, stylizacja, miejscówka, pozowanie i kupa dobrej zabawy: Daria

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    I bonusy:

    B1. Nie wierzyłem własnym oczom...

    B2.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  2. #2
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Rozumiem że było mnóstwo zabawy, i to jest najważniejsze.
    Jednak jeśli chodzi o zdjęcia to tylko czwórka jest według mnie dobra. Widać że jakiś wysiłek został w nią włożony. Zarówno dziewczyny, jak i fotografa. Reszta to po prostu zabawa dla Was, ale dla mnie jako postronnego obserwatora który szuka czegoś ciekawego na forum, to nic one mi nie oferują.
    Dwa pierwsze powodują u mnie uczucie wysokiego dyskomfortu. Trzecie udziwnione i też powodują dyskomfort, B1 i B2 podobne. Czwórka natomiast normalna.
    Jakbyś pokazał tylko #3 i #4 to bym chwalił, a tak to opuszczam ten wątek z negatywnym uczuciem...

  3. #3

    Domyślnie

    Tylko 4 i B2.
    D700/ S5Pro / N 80-200 f2.8 / N 85 f1.8 / S 8 f3.5 / T28-75 f2.8 / SB 900 / iMac27" / iMac 20" / iPad3

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki,

    tak myślałem że 2 pierwsze mogą się większości nie spodobać. Dziwię się trochę że akurat Tobie Światło.
    4 za to to najzwyklejszy pstryk świata. Na forum jest takich milion...
    Ostatnio edytowane przez Gundrum ; 01-12-2009 o 08:50
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  5. #5

    Domyślnie

    Bonusy jakosciowo bardzo ladne, lubie taka stylistyke. Placz w portrecie jest rzecza zdecydowanie kontrowersyjna i moim zdaniem pasuje bardziej do portretu reportazowego, zwiazanego z jakimis tragicznymi wydarzeniami. W oderwaniu od kontekstu ciezko jest zrozumiec, dlaczego model placze.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki streetfighter, cenna uwaga. Przyczyna płaczu była trywialna i nieuchwytna (wiatr), ale sposób płakania bardzo mi się spodobał.

    A skomentuje ktoś 5 pierwszych? Naprawdę tak łatwo je zignorować? Przecież jakieś (pozytywne czy negatywne) odczucia chyba wywołują. Docenię również uwagi na temat techniki i obróbki.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  7. #7

    Domyślnie

    Zapytam jeszcze, jaka puszka i jakim szklem byly robione bonusy? Poprawiales kolor skory w obrobce?
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  8. #8

    Domyślnie

    Pucha to najlepsze na świecie D90
    Szkło to ogromnie zaawansowany technologicznie, kosmiczny i niezastąpiony Samyang 85/1.4.
    Bonusy trzaskane chyba przy f2 (nie mam tego w exifie - największa wada Samyanga).
    Kolory na bonusach - balans bieli przesunąłem do ok. 6500k i chyba tyle.
    B2 dodatkowo "malowałem światłem", a raczej cieniem.

    Teraz ja zapytam: co myślisz o pierwszych kilku zdjęciach? Nie muszą się podobać ale namęczyłem się z nimi, więc jestem mocno ciekaw wrażeń. Wiem że nie są "ładne", nie miały być...
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  9. #9

    Domyślnie

    Acha, naświetlałem na światła, czyli nie doświetliłem (mówię o B1). Histogram kończy się praktycznie w 3/4 co mocno pomaga skórze.
    a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Pucha to najlepsze na świecie D90 Szkło to ogromnie zaawansowany technologicznie, kosmiczny i niezastąpiony Samyang 85/1.4.
    No i wszystko jasne Samyang rulez

    Cytat Zamieszczone przez trezrrr Zobacz posta
    Teraz ja zapytam: co myślisz o pierwszych kilku zdjęciach? Nie muszą się podobać ale namęczyłem się z nimi, więc jestem mocno ciekaw wrażeń. Wiem że nie są "ładne", nie miały być...
    Szczerze, czegos mi na nich brakuje, ale sam nie wiem czego Nie za bardzo przekonuja mnie pozy i gra modelki, kadr (zwlaszcza na trojce) nienajlepszy, w sumie najlepsza czworka, mimo ze najmniej udziwniona. A moze wlasnie dlatego? Wydaje mi sie tez, ze kolorystyka i swiatlo nieco wyplaszczyly te zdjecia, co widac zwlaszcza w porownaniu z bonusami, gdzie jest fajna plastyka. Nie wiem, czegos mi brakuje, po prostu.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •