Mialem stycznosc z monitorem Appla o ktorym piszesz (16:10). Oczywiscie trudno tu mowic o pracy, przez chwile obserwowalem spoosb swiecenia tego panela. Jestem nim mocno oczarowany. Do tej pory uwazalem ze nic nie jest jeszcze w stanie zastapic CRT (sam pracuje na 21" Trinitronie). Tu zaczalem sie zastanawiac. Jesli jest to panel w pelni kalibrowaly to dla mnie jest to juz mocny argument. Nie wiem natomiast jak jest z tzw. rozdzielczoscia natywna ktora rozumiem jako wymuszona przez panel. Na pewno jednak zainteresowal mnie wreszcie ten rynek. Nie jestem jednak z stanie doradzic ani su, ani obiektywnie, mimo to zazdroszcze decyzjie bo kazda podjeta zadowolilaby mnie w 100%![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami