Szukaj
Ostatnio edytowane przez Andrzej Olender ; 29-11-2009 o 18:49
olender.me
C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8
Bardzo fajne! Szczególnie kolorystyka zdjęcia mi się podoba.
dzięki prz3mo
Dam jeszcze dwa z tej sesji
olender.me
C5DmkII, C28/1.8, C85/1.8
ładniutko!
Świetne zdjęcia. Szczególnie pierwsze.
Ooooooj się podoba!1 najbardziej!
"Jest sztuką widzenie rzeczy niewidzialnych." Jonathan Swift
Bardzo dobrze to wygląda
Szczególnie nr 1 (który może lekko bym przesunął w lewo).
Jestem na duże tak!
Świetne,zwłaszcza 1. i prawa 2.Bardzo podoba mi się kolorystyka.
D300
Skontaktuj się z nami