Close

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52
  1. #51

    Domyślnie

    Serdecznie polecam Ci https://webwavecms.com/ - darmowy kreator stron internetowych, portfolio itd. Najważniejsze, to dobrze się zapraezentować. Tam udało mi się zrobić portfolio, dzięki któremu mam naprawdę dużo zleceń jako fotograf.

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JJoo Zobacz posta
    Serdecznie polecam Ci https://webwavecms.com/ - darmowy kreator stron internetowych, portfolio itd. Najważniejsze, to dobrze się zapraezentować. Tam udało mi się zrobić portfolio, dzięki któremu mam naprawdę dużo zleceń jako fotograf.
    Taaak, a Ty w międzyczasie tego natłoku zleceń zarejestrowałeś się żeby nam to powiedzieć - dzięki Ci !

    Cytat Zamieszczone przez sasz87 Zobacz posta
    Wracając do tematu. Chcę spróbować swoich sił z witryną na Wordpress. Prosty minimalistyczny szablon strony, stąd kilka pytań.

    Założenia to podstawowa strona z typowym menu, część blogowa, oraz najwżniejsze - galeria internetowa dla użytkowników: czyli przejście do np ślubu pary młodej, a tam podanie hasła dostępu.
    Najlepszą opcją była by możliwość "dzielonego" panelu dostępu między fotografa, a klienta. Czyli ja dodaję wszystkie zdjecia które uważam za słuszne, następnie wysyłam link lub hasło "master" tymczasowe
    do pary młodej, dokonują zmian usuwając zdjęcia których nie chcą, zapisują, następnie publikuję galerię i wszyscy znający hasło mają do niej dostęp przez 12 miesięcy.

    1. Czy z WordPress będzie to proste do zrobienia?
    2. Jakie wtyczki wtedy ewentualnie? Pomijam już kwestię początkowej konfiguracji.
    3. Czy strona będzie przygotowana na większą ilość galerii ?
    4. W jaki hosting zainwestować ile miejsca ? Jakieś konkretne propozycje ?
    5 To samo pytanie o domenę, gdzie polecacie ?
    5. W jakiej optymalnej rozdzielczości dodawać zdjecia ?

    Z góry dzięki za pomoc.
    1. i tak i nie, jeśli nie miałeś styczności z Wordpressem to może być ciężko (jak trzeba będzie coś poprawić w kodzie)
    2. Ja używam np Photoswipe Masonry Gallery + standardowe galerie wordpressa
    3. Tak i na 1000 galerii aż Ci zabraknie hostingu
    4. polecam dawny linuxpl.com
    5. ja daję 1600 na dłuższym boku

    Jestem programistą więc jak nie dasz rady odezwij się to pomogę.
    Tworzę gadżety reklamowe i prezenty z personalizowanym nadrukiem.
    Potrzebujesz kubeczka z ulubionym zdjęciem? Może poduszkę z nadrukiem sprawdź mój sklep.
    alenadruk.pl

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •