Szukaj
Zdjecie nie jest z kategorii tych "och" , "ach" ,ale jest spoko.
Podoba mi sie prostota kadru,ktory udalo ci sie zbudowac z kilku elementow. Kwadrat jak najbardziej tu pasuje.
Podepnę się przedmówcom. Czy mi się zdaje, czy z ostrością coś nie teges?
Moim zdaniem całkiem OK, jedyni dodałbym trochę góry i lewej.
Zapraszam
<a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>
Ładna zieleń, ale niebo mało ciekawe.
I chyba za ciasno.
Pozdrawiam Marcin Bąk
FUDŻI
Jest oki, ale dac w BW z lekką winietą i będzie fajnie![]()
Skontaktuj się z nami