Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Drzewko.

  1. #1

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    Zdjecie nie jest z kategorii tych "och" , "ach" ,ale jest spoko.
    Podoba mi sie prostota kadru,ktory udalo ci sie zbudowac z kilku elementow. Kwadrat jak najbardziej tu pasuje.

  4. #4

    Domyślnie

    Podepnę się przedmówcom. Czy mi się zdaje, czy z ostrością coś nie teges?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Busik Zobacz posta
    Podepnę się przedmówcom. Czy mi się zdaje, czy z ostrością coś nie teges?
    Może masz lekko zasyfiony monitor, czasem się zdarza że kinder palcem poleci u mnie cacy wygląda, ale może dla tego żem ślepy jak kret. Ładna pocztówka.
    Na co sprzętu kupa, gdy fotograf d... to o mnie

  6. #6

    Domyślnie

    Moim zdaniem całkiem OK, jedyni dodałbym trochę góry i lewej.
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  7. #7

    Domyślnie

    Ładna zieleń, ale niebo mało ciekawe.
    I chyba za ciasno.
    Pozdrawiam Marcin Bąk
    FUDŻI

  8. #8

    Domyślnie

    Jest oki, ale dac w BW z lekką winietą i będzie fajnie

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ostrytux Zobacz posta
    Moim zdaniem całkiem OK, jedyni dodałbym trochę góry i lewej.
    Dokładnie o tym pomyślałem
    Pozdro. Wojtek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •