pewnie dubluje jakis watek ale nie znalazlem.czy ktos moze opisac swoje doswiadczenia PORTRETUJĄC z d90 w studiu i w plenerze.jakies PRAKTYCZNE uwagi,definiowanie skóry,kolorystyka, obrazowanie, czy NX radzi sobie z portretem itepe.bede wdzieczny za kazdy post.Pozdrawiam...![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami