Czy ktoś tego używał? Czy rzeczywiście chroni i czy nie przeszkadza w użytkowaniu body?
Czy są różni producenci tego typu osłon, jeśli tak która jest najlepsza?
Zacząłem o tym myśleć bo niestety zauważyłem że przy przednim pokrętle w moim body zaczęła delikatnie odstawać guma.
PS ile może kosztować wymiana takiej gumy na postępu i czy po takiej renowacji widać jakieś ślady?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami