Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Camera Armour do d200

    Czy ktoś tego używał? Czy rzeczywiście chroni i czy nie przeszkadza w użytkowaniu body?
    Czy są różni producenci tego typu osłon, jeśli tak która jest najlepsza?

    Zacząłem o tym myśleć bo niestety zauważyłem że przy przednim pokrętle w moim body zaczęła delikatnie odstawać guma.

    PS ile może kosztować wymiana takiej gumy na postępu i czy po takiej renowacji widać jakieś ślady?

  2. #2

    Domyślnie

    czytałem gdzieś opinie, że raczej nie sprawdzają się takie rozwiązania jak Camera Armor . D200 sam w sobie jest bardzo wytrzymały i zakup pancerza mija się z celem.
    Po wymianie gum nie ma, żadnych śladów kosztuje to w okolicach 100-150 zł.

    na forum znalazłem 2 wątki o tym "zabezpieczeniu"
    http://www.forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=16331
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=72121

  3. #3

    Domyślnie

    A ciekawe czy w kwestii odklejania gum coś pomaga. Gdzieś czytałem że ktoś stosuje i mu się nie odklejają zapewne do czasu ja się mu ręce spocą

  4. #4

    Domyślnie

    zgadzam się z poprzednikami body armor raczej lepiej odpuścic szczególnie przy d200 bo cena niezła a gumy można podkleić i powinny wyglądać jak nowe. pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •