....już to raz ,dzisiaj,napisałem....a "róbta co chceta"...
![]()
Szukaj
....już to raz ,dzisiaj,napisałem....a "róbta co chceta"...
![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Przepraszam borregaard ale na tym zdjeciu wyszla sieczka jak u mojego dziadka w stodole... jestem kompletnie na NIE.
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Fota podoba mi się połowicznie, konkretnie chodzi o górną połowę...![]()
LED ZEPPELIN
Skontaktuj się z nami