Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11

    Domyślnie

    Ja taką kartę wywalam do kosza... Zbyt duże ryzyko, że w pewnym momencie po prostu stracisz 16GB zdjęć. Nie warto. No, oczywiście możesz reklamować...
    Rules are foolish, arbitrary, mindless things that raise you quickly to a level of acceptable mediocrity, then prevent you from progressing further.
    Michał poleca: D750 / Z5 / 24-70

  2. #12

    Domyślnie

    Chętnie użyczę Ci mojego kosza
    Nikon L20 + MB-D10 + SB-900 + C17-40
    Nigdy nie oceniaj człowieka po kilku postach z forum bo będziesz nikim

  3. #13

    Domyślnie

    Zawsze zastanawiam się co kieruje ludźmi kupującymi tak duże pojemności. Nie wyobrażam sobie straty 16GB zdjęć.

  4. #14

    Domyślnie

    Niektórymi kieruje oszczędność, inni zaś kręcą filmy a jeszcze inni są leniwi i nie chce im się zapasowych kart nosić ze sobą.
    Ja swoją puchą zrobię 105 TIF-ów, 270 RAW-ów i 370 JPEG-ów. Dla jednych to o wiele za mało i kupują 16GB, dla innych w sam raz.
    Nikon L20 + MB-D10 + SB-900 + C17-40
    Nigdy nie oceniaj człowieka po kilku postach z forum bo będziesz nikim

  5. #15

    Domyślnie

    Jak dla mnie prosta sprawa. Idę gdzieś czy to dzień na wakacjach czy też plener czy ślub. Mam kilka 4GB i jedną 16GB w przypadku ślubu przygotowania, kościoł to na 4 klepię a sama zabawa to już różnie jak ciemne pomieszczenia gdzie wiem że i tak muszę wykonać znacznie wiecej ujeć by było z czego wybierać mam 16 ot tak dla mnie wygoa dla innych niepotrzebny kaprys. Co do wakacji sama wygoda idę gdzieś na całodniowy wypad zabieram sama puszkę najcześciej na ramieniu bez dodatkowych pierdów typu torba itp ale za to duza karta czyli zamiast 150 to 550-600 ujęć w NEFikach. Nie lubię bawić się w upale w tragarza, choć tam gdzie trzeba to trzeba.
    Tyle. A jeżeli dalej kolega nie rozumie to bardziej dosadnie - tentyp tak ma . Zamiast 4 kart 1 i wiem gdzie co mam a i tak w domciu po całym dniu dokonam archiwizacji.
    Pozdrawiam - Rafał.
    Szaleniec z | D700 | D300 | N50/1.4G | N35/2 | N17-55/2.8 DX | S70-200/2.8 | SB900 | SB800 | + 1000 dziwnych pomysłów

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •