A ponoc to Nikon tak strasznie szumi...
http://www.imaging-resource.com/PRODS/EXT/EXTPICS.HTM
:)
chyba wiec nie jest zle....
Szukaj
A ponoc to Nikon tak strasznie szumi...
http://www.imaging-resource.com/PRODS/EXT/EXTPICS.HTM
:)
chyba wiec nie jest zle....
chyba razem z nowym rebelem skoncza sie piekne, super nasycone kolorkami zdjecia prosto a aparatu. pewnie okaze sie ze i AWB w nikonie dziala niezle![]()
Andrzej
ciekawe co powie Radio Erewan czy jak mutam![]()
ze te szumy to tylko zludzenie. czytelnicy maja kiepskie monitory i dlatego widza szumy na samplach.Zamieszczone przez Saint
![]()
Pozdrawiam, Lolas
nie chce byc zle zrozumiany, ale mi sie wydaje ze im mniejsze ISO tym wiecej szumow widze na tych wszystkich zdjeciach... ale to moze tylko moj lcd
![]()
Andrzej
Ech szumofoby.....jak chcecie miec fotki gladziutkie jak pupcia niemowlaka to macie noiseninja, neatimage i inne bajery. Ja tam lubie lekkie ladne ziarenko .
wydaje mi się że ostrość i szumy idą w parze - jesli więc mamy puszkę która wyjściowo odszumia każde zdjęcie - tym bardziej im większy jest szum - tym większych spadków ostrości można się spodziewać zwiększając ISO ...
No i gdzie te szumy?![]()
Zjechali z deka nowego rebela...
| N D200 | | 28-70/2.8 | | 70-200/2.8 VR| | SB-800 |
Skontaktuj się z nami