Witam,

czytam forum i widze, ze oplaca sie zostawiac aparat na czuwaniu w ciagu dnia, mam pytanie, czy mozna jakos zablokowac przyciski, by podaczas noszenia w torbie aparat sie sam nie zalaczal?