Witam,
czytam forum i widze, ze oplaca sie zostawiac aparat na czuwaniu w ciagu dnia, mam pytanie, czy mozna jakos zablokowac przyciski, by podaczas noszenia w torbie aparat sie sam nie zalaczal?
Szukaj
Witam,
czytam forum i widze, ze oplaca sie zostawiac aparat na czuwaniu w ciagu dnia, mam pytanie, czy mozna jakos zablokowac przyciski, by podaczas noszenia w torbie aparat sie sam nie zalaczal?
Skontaktuj się z nami