Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim. Postanowiłem jeszcze uzbierać trochę grosza, bo do w/w ceny nie znajdzie się lepszego rozwiązania

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marcin_G Zobacz posta
    No chyba, że w grę wchodzi optyka manualna, to da się za to kupić dwa fajne szkła: genialnego Nikkora 400/3,5 lub 600/5,6
    Mógłbyś coś więcej napisać na temat tego pierwszego? Jak zauważyłem na ebaju cena 900-1000$ (względem ciemniejszych 1300$ AF-S i 600$ za AF-D) jak za to światło wydaje się być całkiem przyjemna.
    Naucz się czytać

  3. #13

    Domyślnie

    400-tka f/3,5 jest lepsza optycznie od 300/2,8. Pisze o tym Bjoern Rorslett i ja to samo zauważam. Daje się z tym robić foty z ręki, natomiast praca z monopodu jest bardzo niewygodna, gwint statywowy w obiektywie jest za bardzo z tyłu i ciężki przód obiektywu mocno ciąży w dół. Nawet, jeśli obiektyw zapiętego ma D3. Ja dorobiłem sobie szynę (od Nikonosa ) i teraz jest cacy. Liczę, że ta szyna przyda mi się również z 600/5,6, którego mooooże kiedyś będę miał.....
    Ta 400-tka daje też całkiem niezłe rezultaty z TC-16A, przy zachowaniu oczywiście AF.
    Nikoniarz-majsterkowicz

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •