Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 49
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez RBT Zobacz posta
    Powiększenie widać na pierwszy rzut oka. Niestety trudniej ogarnąć w celowniku naroża, nawet patrząc bez okularów. Używałem jakiś czas w D 200, ale jednak zdjąłem z powodu skrócenia punktu ocznego. Powoduje też konieczność korekty dioptryjnej wizjera i jeżeli ktoś korzystał, to po założeniu DK może zabraknąć już możliwości regulacji.
    Noszę okulary i używam tej lupy która świetnie sprawdza się przy obiektywach manualnych. Faktem jest że parametry ustawień aby zobaczyć w celowniku trochę trzeba popatrzeć pod innym kątem. Ja polecam - jest to sprawa przyzwyczajenia się do tego ustrojstwa.

    pozdrawiam
    Mariusz
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  2. #22

    Domyślnie

    okular ok , ale muszla mogłaby być trochę bardziej hmmmm twardsza.
    Cały czas mi sie wywija i ciągle muszę poprawiać, szczególnie jak jestem w ciągu
    pozdro
    ff

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grzegorzant Zobacz posta
    okular ok , ale muszla mogłaby być trochę bardziej hmmmm twardsza.
    Cały czas mi sie wywija i ciągle muszę poprawiać, szczególnie jak jestem w ciągu
    pozdro
    Potwierdzam o ile mowa o dk-19 nałożonej na 17M. Jak wyciągam z plecaka body to zawsze jest zawinięta. Często nawet tego nie ruszam i robię na wywiniętej

  4. #24

    Domyślnie

    A do d300 jak będzie okular powiększający?

  5. #25

    Domyślnie

    Była na wstępie: DK-17M jest do okrągłych wizjerów (D3, D700), a DK-21M do prostokątnych (czyli np. D300).

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez markB Zobacz posta
    Była na wstępie: DK-17M jest do okrągłych wizjerów (D3, D700),
    Nic nie stoi na przeszkodzie (poza małą modyfikacją) ażeby zmontować sobie DK-22 + DK17M + DK-19 na D300s, jest o niebo lepiej od DK-21M.

  7. #27

    Domyślnie

    Kupiłem tu na forum z s5 pro i od razu wywaliłem, prawie nic nie daje a do tego moim zdaniem psuje obraz no i czytelność wskazań spada na łeb na szyje
    sporo gratów

  8. #28
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    10 2013
    Miasto
    Ostrołęka
    Posty
    71

    Domyślnie

    Odgrzewam. :P Noszę okulary, kupiłem DK17M i dla mnie to porażka... Powiększa faktycznie ale w wizjerze widać tylko punkty AF Body D750...

  9. #29

    Domyślnie

    Za chwilę dostanę złota lopate za odkopanie umarlaka, ale mam pytanie a nie chce nowego wątku zakładać.
    Czy jest jakiś wizjer powiększający do D5300?

  10. #30

    Domyślnie

    D7xxx, na przykład
    D7000+S17-50/2.8+S70-200/2.8+S30/1.4
    było: D90, N18-105, N50/1,8D, N70-210D

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •