Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Permanentne odświeżanie w Vista

    Witajcie!
    I... Pomocy...!

    Od jakiegoś czasu co 1-2 sekundy system na moim komputerze odświeża wszystko, tzn. nie mogę nic wpisać w przeglądarce, bo po odświeżeniu to, co pisałam - znika. Podobnie w Wordzie, choć tu nie znika, tylko przerywa pisanie.
    Dzieje się tak ze wszystkimi programami; czasami system się nie odświeża (rzadkość) lub odświeża z mniejszą częstotliwością (co 5-10 sekund).
    Nod 32 nic nie znajduje, Antimalware znalazł 7 robali, ale ze wszystkimi sobie poradził.

    Niestety w takim stanie komputer jest praktycznie nie do użycia

    PS: Od około pół roku we wbudowanym czytniku SD mam włożoną kartę pamięci nie SD (z telefonu - ach, kochane rodzeństwo... ). Może to jest powodem, bo przy odświeżaniu raz komputer widzi tę kartę, a raz nie. Choć wcześniej nie było z tym problemów. Karta jest zagnieżdżona głęboko, w czytniku i nie da się jej wyciągnąć np. szydełkiem.

    Czy ktoś może mi pomóc w kwestii odświeżania?
    Z góry dziękuję za pomoc .

    Pozdrawiam,
    rzerzuszka
    Rzerzucha z premedytacją!

  2. #2

    Domyślnie

    po pierwsze jak to się zaczęło?

    po drugie, wyjąłbym kartę (lub odpiął na chwilę czytnik), sprawdził czy klawisz F5 nie jest zacięty (rodzeństwo? ), sprawdził inną klawiaturę, ostatecznie zreinstalował system bez formatowania dysku.
    Ostatnio edytowane przez wizja ; 23-11-2009 o 14:18
    konwertyta... Strzelecki.org / Margin.es
    "Wyobraźnia zawsze wyprzedza umiejętności. Dlatego sprzęt to zawsze za mało" ~duChemin

  3. #3

    Domyślnie

    A co do samej karty to może mała pinceta pomoże. Oczywiście przy wyłączonym kompie, coby zwarciątka nie zrobić

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •