Close

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 44 z 44

Wątek: Sasanka..

  1. #41

    Domyślnie

    No Andrzej, ładny kwiatek żeś tutaj skadrował !
    Plastyka i kolory tej fotografii z najwyższej półki !
    Szacun !

  2. #42

    Domyślnie

    Ładne foto--powiało wiosną !!
    Pozdrawiam

  3. #43

    Domyślnie

    Dzięki,cieszy mnie,że lubicie kwiatki.....
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  4. #44

    Domyślnie

    Piękne jest i basta.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •