No Andrzej, ładny kwiatek żeś tutaj skadrował!
Plastyka i kolory tej fotografii z najwyższej półki!
Szacun !
Szukaj
No Andrzej, ładny kwiatek żeś tutaj skadrował!
Plastyka i kolory tej fotografii z najwyższej półki!
Szacun !
Ładne foto--powiało wiosną !!
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Dzięki,cieszy mnie,że lubicie kwiatki.....![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Piękne jest i basta.
Pozdrawiam Zbyszek
D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
Sony HDR SR 11
Skontaktuj się z nami