Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Pasażerskie "statycznie"

    Witam

    Zastanawiałem się czy warto pokazać Wam te kadry (pierwszy raz w tym dziale), ale jak to mówią "raz kozie śmierc"
    Kilka gniotów ode mnie, z tutejszego lotniska. Niestety warunki do fotografowania są kiepskie, bo i miejsce i bardzo wysoki płot "nie pomagają"
    Także można "jeździć" ile fabryka dała Konstruktywna krytyka mile widziana...

    Zapraszam!

    1. Model: ATR 72500 (Aer Arann Airlines)


    2. Model: Boeing 757-200 (Continental Airlines)


    3. Model: Boeing 757-200 (US Airways)


    BONUS

    4. Model: Boeing 767-400 (Delta Airlines) – jeden z większych, “liniowych” w tych okolicach….


    5. Model: Boeing 767-400 (Delta Airlines) – w powietrzu...


    Pozdrawiam
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  2. #2

    Domyślnie

    Erport to Dublin, o ile się nie mylę i chyba nowy terminal prawie gotowy.
    Na pierwszy rzut oka to niektóre nieostre i trochę brak kontrastu, choć oświetlenie też nienajlepsza pora. Ale i tak dobre na początek Nie ma co narzekać na warunku tylko ćwiczyć, ćwiczyć....

    KS
    Deluxe Limited Edition with Bonus Track & DVD

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez k_sko Zobacz posta
    Erport to Dublin, o ile się nie mylę i chyba nowy terminal prawie gotowy.
    Kolega dobrze kombinuje. Terminal już na wykończeniu, podłączają jeszcze air-bridge, wykończenie w środku, no i planują skończyc w kwietniu/maju 2010. Ale co z tego, skoro terminal będzie stał... nie otworzą go... poszło na to kilka grubych baniek euro

    Cytat Zamieszczone przez k_sko Zobacz posta
    Na pierwszy rzut oka to niektóre nieostre i trochę brak kontrastu, choć oświetlenie też nienajlepsza pora. Ale i tak dobre na początek
    Dzięki serdeczne za tę uwagę (myślałem, że nikt już nie skomentuje, bo jest fatalnie)
    Pierwszy raz wybrałem się z nowym obiektywem, właśnie w to miejsce... Przyznaję, że jeszcze nie "opanowałem go", ale postaram się poprawic

    Cytat Zamieszczone przez k_sko Zobacz posta
    Nie ma co narzekać na warunku tylko ćwiczyć, ćwiczyć....
    Święte słowa...

    Pozdrawiam
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  4. #4

    Domyślnie

    Dokładnie, największa wada tych fot to brak ostrości.

  5. #5

    Domyślnie

    kadr na plus, czysto i z głową
    ostrość na minus
    Zagrypiony D7200, Sigma 150-600 Sport, S 18-35 1.8, S 10-20 3.5, N35 1.8 i wskrzeszony Jupiter, pare(set) fotek

  6. #6

    Domyślnie

    Mz jedynie nr 5 trochę się broni, zdjęcia krzywe, nieostre, a i kadry słabe.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •