Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Sigma 50-150mm F2.8 APO EX DC HSM

    pojawiła się w sprzedaży i to w całkiem dobrej cenie, czy ktoś już może miał ja podpiętą najlepiej do D80, jesli tak to czy mógłbym prosić o opinię, ewentualnie jakieś sample
    pozdrawiam Piotr


  2. #2

    Domyślnie

    Witam.
    W rękach nie miałem, ale znalazłem to
    http://matthewsaville.smugmug.com/gallery/1998578
    )) ... być może ten obiektyw znajdzie się na mojej liście zakupów, zamiast S 70 2.8 lub drugiej cyfry.
    Pozdrawiam
    Grzegorz

  3. #3

    Domyślnie

    super się zapowiada.. Już się zdecydowałem na to szkło, także tym bardziej mnie to cieszy (tylko muszę czekać, bo z mocowaniem nikona jeszcze nie mają tam gdzie kupuję...)

  4. #4

    Domyślnie

    a jaka to jest ta dobra cena?
    bo poluje na jakies 70-210, a moze w zamian zaczne na to

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    Czy ktoś z forumowiczów ma już szkiełko wymienione w tytule? Jakie wrażenia z użytkowania? Może ktoś ma możliwość wkleić kilka sampli. Albo napisać o swoich wrażeniach z pracy z tym obiektywem. Jak wypada w porownaniu do Sigmy 70-200 2.8 HSM? Czy jest sens kupowac tą dłuższą,bo cena jakoś podobna chyba. I dalej: Ta dluższa sigma jest dłuższa o 75 mm (dla pełnej klatki), wiec czy brak stabilizacji podobnej do VR Nikonowskiego bardzo przeszkadza? Jako oceniacie te szkła?

    Pozdrawiam Wszystkich

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •